Zaloguj się, aby obserwować  
valterka99

Ile bel na hekter

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

TTjarek    1

Zależy z jakiej słomy i jaka belka, w tamtym roku z 1ha jęczmienia była jedna belka 120x120 :blink: ,a z pszenicy to wychodzi ok 20-25 bel

tedi2    0

a u mnie we wsi nawet 14 bel z 40 arów w słabej trawie tyle że zestawem ursus c 360+ class rollant 44 tyle ze totalne kapcie srodka beli nie ma można wkłada rękę a bela wyglada jak kopka

master0608    0

No wiec wlasnie, wszystko zalezy od stopnia zgniotu prasy i ilosci slomy z ha ;) To sie jakos przeliczalo a iloscia wysianego azotu ale nie pamietam juz jak :D

yahooo777    1136

Co to w ogóle za temat, ile słomy będzie tyle i bel zrobisz, chyba że Ci sie rozkaraczy

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek0889
      Witam, czy do prasy typu rp235, 245 z podłoga bez noży da się zamontować podłogę z nożami? 
      Chodzi o opuszczana podłogę 
    • Przez koksik654
      Witam mam takie pytanie, zamierzam kupić belarke welger rp 220 master, zastanawiam się czy mój ciagnik da z nią rade jest to MF 699 6 cylindrów 100 km 
      Prasa posiada opuszczana podłogę,17 noży, siatkę, centralne smarowanie.

• Przez Razzor
      Witam mam pytanie czy można zmienić wąski podbieracz w welger rp200 na szeroki bez większych przeróbek. Czy wyciągam stary a wkładam nowy szeroki z góry dziękuję za odpowiedzi 

• Przez kamil29015
      Witam kupiłem prasę lely welger pasówkę 520 rp i nie wiem jak dobić ciśnienie zegar pokazuje z 2 cm od dołu bele nie są takie dobite jak powinny być może ktoś mi pomoc
    • Przez Niewiem10
      Mam problem ze sterownikiem BALERCONTROL III. Ze sterownika wyrwało mi przewód i teraz nie mam pojęcia jak podpiąć odpowiednio kable. Proszę o pomoc lub oto, aby ktoś rozkręcił własny sterownik i zrobił foto, a potem tutaj wstawił.
      Plis, mam siano do zwijania :/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj