Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly2000

Posadzka w piwnicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Posadzka
maly2000    0

Witam!

Jestem w trakcie budowy stodoły w której zrobiłem piwnice. Będzie ona przeznaczona do przechowywania ziemniaków. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat wykonywania posadzek w takich pomieszczeniach. Co sądzicie o pozostawieniu ubitej ziemi bez żadnej posadzki? czy taki pomysł się sprawdza? albo jak wykonać posadzkę, aby była szczelna? jak macie jakieś doświadczenia to z chęcią poznam opinie!

Przy okazji zapytam, czy ma ktoś z was zrobioną windę w piwnicy?

piotrek6211    12

posadzki w piwnicy chyba się nie robi u mnie na przykład niema i ja jestem zadowolony. unie jest tylko ubita ziemia tak jak ty mówisz i ziemniaki zimują bardzo dobrze :D

wrobelek02    7

Ja również mam pod stodołą piwnice i nie mam tam posadzki tylko ubitą ziemię. Także lepiej pozostaw ziemie.

Wiadomość z agroFakt.pl

maly2000    0

właśnie jak będzie z wodą to jeszcze nie wiem, ale chyba tak jak mówicie lepiej zostawić ziemie

Marrus    0

A ja bym zrobił tak . Folia na to cienka warstwa betonu 10cm i na to z 20cm ziemi . Koszty większe ale ziemniaki nie gniją , nie jest mokro ...

Skamp    0

mam 2 piwnice w jednej ziemia a w drugiej beton... warzywa i ziemniaki lepiej mi zimują tam gdzie ubita ziemia.

badyl321    0

100% lepsza ziemia miałem warzywa na ziemi teraz w piwnicy zrobiliśmy beton i juz nie jest to teraz na beton sypiemy ziemię.;d

Karol445    32

Ja mam w piwnicy posadzkę zrobiona z poukładanych na płasko cegieł takich normalnych z wypalanej gliny i jestem bardzo zadowolony Jeszcze Niemcy tak zrobili i jest dobrze U nas wszystkie piwnice były tak robione i bez problemu widłami można ziemniaki ładować bo na ziemi to różnie może z tym być (tak myślę).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować