Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomekson

Jaki siewnik wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomekson    0

Witam, chciałbym was się poradzić jaki wybrać siewnik do zboża, mam 65 ha, siewnik musiałby pasować do John Deere 6820 140 km +10;ewentualnie. Chciałbym aby to był dobry pneumat lub zwykły mechaniczny tylko nowy, ładny, i cena tak max. do 40tys, nie chcę przepłacać :)

JEDREK    18

polecam poloneza zakupilem wlasnie w tym roku talezowy z kolkami dociskowymi wschody po nim rewelacyjnesialem w tym roku po ugorze co lezal z 5 lat zaoralem i zasaialem mimo perzu i nierownego pola wschody sa super :) wiec ci go polecam i zmiescisz sie do 40tys brutto ;)

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

ja stawiam na amazone można coś porządnego wyrwać na allegro za taką kasę to jest porządna firma i wykonanie z nie byle jakich materiałów polecam ta firmę

Wiadomość z agroFakt.pl

kelevra    0

ja mam w planach kupno amazone d9-30 super.na redlicach talerzowych z komputerem zawolali ok 40 tys. netto

tomusgigant    1

Ja mam 2-gi sezon kongskilde demeter tez na talerzach, wysiew dokładny wschody równe i jest dużo lżejszy od poloneza, siałem w sciernisko które było talerzowane i tez nie było problemu z niczym równe wschody dałem 28300 zl netto ( była promocja w jaryszkach)

tomekson    0

a orientuje się ktoś z was może ile będzie kosztował nowy POTTINGER VITASEM 302 ADD ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez eddi87
      Witam, Panowie w jakie marki i modele celować przy wyborze siewnika do c360? 3m szerokosci odpada bo pola górzyste co by przodu nie podnosiło. Siew pszenicy, jęczmienia i grochu siewnego. Używany do 4 tys osobiscie myślałem o fionie. Jakie są wasze typy? Dostępność części zamiennych też wpływa na wybór. 
    • Przez kamil800
      Witam
      Mam problem z ustawieniem tego siewnika w rzepaku, ustawilem ta dzwignie z lewej na 1 a z prawej na przekladni dalem na 12. Oczywiscie wysiewki do drobnych nasion i sialem tylko tylnymi lejami.
      Nastawilem na przekladni na 12 i wyszlo mi 3kg potem na innym polu dalem na 12,5 albo 13 (nie pamietam dokladnie) i juz wyszlo prawie 4kg. Czy to normalne, ze jedna kreska na skali daje az taki zozrzut?
      Mieszadlo mam wlaczone
      Jezeli to ma znaczenie to siewnik talerzowy z 2004r, przekladnia z daszkiem na 1 srube na srodku, z gladkim bokiem, wystaje tylko z niej jakis waleczek ktory sie obraca.
      To moj 1 rok z tym siewnikiem wiec prosze o wyrozumialosc
    • Przez Moiiz
      Cześć,
      Wiecie może jak nazywa się część zaznaczona na zdjęciu w Poznaniaku S043/2? Jest to jakieś koło zębate z 14 zębami, ale nie mogę znaleźć go w katalogu części ani na allegro.

• Przez Mati2812820
      Witam. Posiada ktoś tabelę wysiewu do siewnika Stegsted 3m 25R? A jeżeli nie, to mógłby ktoś podać orientacyjne ilości wysiewu na każdym przełożeniu?
    • Przez Damian154
      Witam    Czy ktoś z was posiada siewnik Pottinger Vitasem ?? jakie jest wasza ocena ? 

Oraz jakie są różnicę pomiędzy siewnikiem: VITASEM 302 a VITASEM 302 CLASSIC ?? 
      Wiem że różnią się pojemnością zbiornika na materiał siewny. 
      Z góry dzięki 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.