Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin

ursus 1634 kabina

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
luk2782    19

pewnie chodzi ci o ta wysoka ale nie ta najnowsza. sam poszukuje do niej dwóch listw wykonczeniowych bo u poprZedniego własciciela kto siadł ten jechał i jest bardo obskurny w środku.

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Marcin    2

Tak chodzi mi o tą, tylko nie wiem czy jest wogle mozliwe kupienie takiej kabiny w rozsądnych pieniądzach i nikt do tej pory mi nie podpowiedział nic w tym temacie :(

Wiadomość z agroFakt.pl

luk2782    19

bedzie cięzko bo o takiego rozbitego ursusa to ciężko a pytałes moze o cześci mechaników "Urpola" z poladowa k. śmigla? ja nie widziąłem anie nie wiem gdzie można takie coś. a z twoja co sie stało? wypadek? czy moze chcesz z 1614 zrobic 1634:)

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

luk2782    19

to nie lepiej sprzedac i kupic 1634? tylko wiem jak sie juz zna swoj traktor a tym bardziej jak włożylo sie w niego troche kasy to ciezko zamnienic go na wielka niewiadomą. ale z tej sytuacji nie masz wyjscia szukanie takiej kabuny to jak szukanie igły w stogu siana. no chyba ze od producenta kupisz lae podejżewm zeby skasowali jak za złoto. może pomysl o lepszym siedzeni z regulowana wysokościa np Granit ma fajne pneumatyczne tylko tzeba dac 2500zl brutto ja własnie takie kupiłem bo orginalne zajechałem:)

kserkses    2

siedzenie to można na szrocie kupić z ciężarówki , czasem naprawdę coś ciekawego za grosze można znaleźć . Kabina może z handlarzami co sprowadzają sprzęt z zagranicy pogadać ,nie wiem czy z zetora czy ZTS by nie pasowała , te stare to chyba prawie to samo co Ursus

<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

cygi    1

ja tez bym chciał przerobic moje 1614 ale z drugiej strony 1614 na wieksza kabine na dwie osoby

pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

look19    29

Kabiny do ursusa są produkowane w Kunowie, ale można też popytać u goli, Naglaka, szyszki, w Sokółce, koi Smolniki.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tata1
      Witam

Kupiłem nowy czujnik poziomu paliwa do baku w 914 i jak testowałem "na sucho" to ruch pływaka pokrywał się z ruchem wskazówki, ale jak założyłem do baku to chodzi jak chce, najczęśniej na pełnym dochodzi do 2/3 a pozatym to najczęściej 1/3, gdzie szukac przyczyny?
    • Przez akaku
      Jakie macie lusterka zewnętrzne w swoich Ursusach, bo jak wiadomo że ursusy mają kiepskie lusterka. Może macie jakoś przerobione je, jakieś inne uchwyty?
    • Przez Seba092000
      Witam mam pytanie kto mi odpowie bo widze przynajmniej dwa rodzaje błotników tylnych. Czy te krótkie to są jakieś orginały czy to jakaś przeróbka czy od jakiegoś innego traktora? Z góry dzięki za odpowiedzi

• Przez akaku
      Jakie macie w swoich Ursusach c385 uszczelki pomiędzy ramą od kabiny a dźwiami, bo ja tam nie mam żadnych i jest szpara
    • Przez pawlus224
      Mam takie pytanie do uzytkowników cięzkich ursusów (ciężkich zetorow rownież) mianowicie zblizaja się chlodne dni , wiec podłaczylem orginalna nagrzewnice czy jak to się fachowo nazywa w mojej 385 , ale okazalo się ze jest uszkodzona (cieknie) a że slyszalem gdzieś że w tych ciagnikach jest ona malo wydajna i słabo grzeje (co nie wiem czy jest prawdą bo to pierwsza zima 385 u mnie) więc zastanawiam sie czy nie zamontowac jakiejś innej np. od samochodu FIAT 125P lub syrena 104 czy bedzie ona lepszym rozwiazaniem ?

czekam na wasze opinie i rozwiazania jakie macie w swoich ciagnikach .

P.S. pozdrawiam AGROFOTOWICZÓW I AGROFOTOWICZKI