Zaloguj się, aby obserwować  
dentka17

Kurczaki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dentka17    3

Witam

Kurczaki skaczą mi na poidło i "załatwiają swoja potrzebe właśnie siedząc na nim i jeszcze na dodatek słomy naniosą. Co zrobić żeby nie wchodziły na to poidło?? :rolleyes:

A i jeszcze z innej beczki, kupiłem dzisiaj brojlery i moje pytanie ile muszą mieć miesiecy aby były dobre do uboju? 2-3 miesiące? :rolleyes:

Rolnikix    4

Brojler w chowie intensywnym rośnie 6 tygodni, w przypadku utrzymania ich przydomowo ten czas się pewnie wydłuży z 2 razy.

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Wiadomość z agroFakt.pl

dentka17    3

Intensywnym czyli jakim? Dostają pasze i bedą dostawać parzoną marchew, ziemniaki a do tego mmoze troche śruty zbożowej. To jest chyba chów intensywny co? :rolleyes:

Rolnikix    4

Nie wiem jak to poidło wygląda ale może jakiś daszek zrobić?

Na wysokości tak, aby tylko wsadziły swobodnie głowę w celu pobrania wody, ale już do środka nie weszły?

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

luki9610    44

dentka17 poidło połóż na dwóch cegłach szóstkach. Położonymi koło siebie. Albo zwiększ wysokość do dwunastu centymetrów, zależy jakie są te kurczaki.

A to moje trochę temu. Teraz już chodzą po dworze od tygodnia.

http://youtu.be/Nd6ndS-tDGk

Edytowano przez luki9610

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sobek112
      Zastanawiam się czy hodowla kur jest opłacalna? 3 lata temu kupiłem działkę 20ha w jednym kawałku, z dwóch stron jest las, najbliższe zabudowania w odległości 1km a działka graniczy z drogą wojewódzką. Teren lekko pagórkowaty, najbliższe miasto 10km są to okolice Mławy woj war-maz. Zrobiłem już warunki zabudowy na 6 kurników po 25tys. Wchodzić w ten 'biznes" czy sprzedać? 
    • Przez areqo
      Witam. Chciałbym rozpocząć hodowle kur jakieś 200 sztuk i mam kilka pytan. Czy jest taka ilosć opłacalna, potrzeba jakieś zgody sąsiadów czy można sprzedawać gdzie się chce i ile potrzeba miejsca na 200 sztuk.
    • Przez WojtekSprus
      Witam chciałbym zmienić dostawce koncentratu dla niosek nieśnichy 
      polecicie godnego do spróbowania dostawce ?
    • Przez WojtekSprus
      Witam mam kurnik ok120m2 
      za chwilke bedzie zima macie pomysł czym to ogrzać zimą ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.