News
Zaloguj się, aby obserwować  
Mrmagyster

Wał przekaznika mocy, teleskopowy

Polecane posty

Mrmagyster    30

Witam dzisiaj podczas koszenia c 330 z rotacyjną polską nie sciągałem górnego zaczepu tylko przekręciłem go na bok i tak kosiłem lecz podczas koszenia zaczep jakoś się przekręcił. Podniosłem kosiarkę na podnośniku do góry i Wałek się lekko uszkodził. Dokładnie to problem jest taki że nie można wałka teraz ani rozciągnąc ani go złożyc i jest problem. Próbowałem co się dało i nic . Proszę o jakieś rady:)

welcome :D

Gość czacha17   
Gość czacha17

Witam ,spróbuj zapuścić płynem WD 40 i może powoli go rozłączysz ,podgrzej palnikiem gazowym w miejscu gdzie jest wgniecenie i rozciągaj ,a nóż puści ,jeśli i to nie pomoże to zdemontuj krzyżaki i dokup nową "rurę " ,a jak jest to wałek frezowany to i dobry Boże nie pomoże .

Edytowano przez czacha17

Karol445    42

Dokładnie jak to napisał kolega wyżej z tym że według mnie to szkoda tego WD40 po prostu zaprasowałeś ten wałek i tyle Zdemontuj krzyżaki i dokup nowe rury zamontuj i po sprawie

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi382    99

jeden koniec przywiąż do drzewa a drugi koniec ciągnij ciapkiem. A na serio to zdejmij go i zawieź do kogoś kto ma prasę i Ci naprostuje.

Lukaszjarm    4

jesli walek nie jest bardzo krzywy to wystarczy polozyc na kowadle i klepac mlotkiem jednoczesnie obracac nim . u mnie zawsze to pomaga .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zaxson
      Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale skąd wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obrót wału korbowego🤔 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka  potrzebuje 2 pelne obroty wału sa dwa czujniki  jeden na pompie drugi na wale 

• Przez Rychu332
      Orientuje się koś czy można gdzieś wypożyczyć mini ładowarkę pokroju bobcat s70 najlepiej z krokodylem na około 2 dni? większość ogłoszeń wynajmu takich maszyn to ogłoszenia budowlane z widłami do palet i łychą.
    • Przez Kondzio342
      Koledzy pilny temat. Musze kupic rebak mam sporo lasy tym bardziej ze teraz bede przecinal 8 ha mlodnika i zrab budulca i gałązek bedzie. Koledzy mam masseya 255 i masseya 4255. Wolalbym rym mniejszym robic. Bo duzym nie wszedzie podjade. Jaki wybrac? Na co zwrocic uwage moze ktos ma namiar na kogoś kto sprzedaje?
    • Przez Gadom
      Poszukuję dobrej firmy produkującej półautomatyczne nalewarki do mleka. Ewentualnie z dodatkową opcją zakręcania nakrętek. Maszynę mógłbym wynająć lub kupić. 
    • Przez kapec22
      Witam w ciągniku mam 4 wyjścia hydrauliczne i chce kupić maszt z siłownikiem jednostronnym na jeden przewód i nie wiem czy jak podniesie do góry czy potem opuści bo dźwignia w obu pozycjach podaje olej na jedno i drugie wyjście, jest jakieś rozwiązanie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.