Skocz do zawartości
piter161

Problem z radiem zetor 10540.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
piter161    3

Jak powyżej radio było firmy yamaha i nie ściągało jak trzeba. Teraz jest blaupunkt CASABLANCA CD50 i też nie ściąga. Antena ma długość około 30 cm. Czasem ściąga ale nie wszędzie a gdy dotknę antenę ręką to ściąga jak trzeba. Zależy w jakim położeniu jest traktor.

Proszę o szybką odpowiedź.

bobytempelton    160

Najlepiej wymień antene i kable z radia do anteny, na takie ze szrotu od byle samochodu, chyba że jak chcesz to kup nowe

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

pisklaczun    89

kup sobie wzmacniacz antenowy i po sprawie koszt ok 15 zł ale za to jakie czyste brzmienie muzyki :D :D ja tak własnie zrobiłem u mnie w mf :D

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16

może zle cos polaczyles, u mnie byl podobny przypadek,

kabel mam od anteny taki jak od tv, i podlaczylem oba kable, srodek kabla i ten co jest zaraz pod izolacja, i nic prawie nie mogłem uszłyszeć,

odłączyłem od radia to co zaraz pod izolacja i mozna powiedzieć że od tej pory wszystkie kanały odbiera i to bez żadnego szumienia

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

piter161    3

Dzięki za pomoc. Kupiłem nową antenę z wzmacniaczem i wszytko ładnie odbiera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez jac00
      Witam!!
      Jestem nowym - starym użytkownikiem tego forum, bo zaglądam tu od ok 2 lat. Teraz jednak sytuacja zmusiła mnie do rejestracji.
      Drodzy Koledzy, głównie użytkownicy proximy 75 bo ten ciągnik posiadam, mam problem z podnośnikiem. Niby wszystko jest ok, ładnie podnosi, nie opada ale problem jest przy opuszczaniu. Otóż, podczas pracy z ciężkimi maszynami (waga powyżej 600 -700kg) nie można normalnie opuścić maszyny. Przy niewielkim ruchu dźwigni maszyna opada do zadanej wysokości bezwładnie. Takie działanie powoduje że przodek ciągnika aż odrywa się od ziemi. A jeżeli puści się maszynę do samego dołu to bym porównał do tego jak ktoś wyrzucał w akademiku telewizor z okna (wielkie łuuuup!!). Sęk w tym że w ten sposób można np. połamać lemiesze czy inne elementy robocze. Stąd moje pytanie, bo widziałem w galerii że pracujecie cięższymi maszynami, czy mam wyjątkowy egzemplarz czy ten typ tak ma??
      Zapraszam do dyskusji B)
    • Przez mens
      jaki olej do silnika 
      olej aral traktoral 10 w40 
      czy olej platinum agro basic 15w40 -- w u dilera polecali platinum 
    • Przez krystek1992
      Mam Zetorka 9641 i mam z nim problem mały. Co jakiś czas zapowietrza sie mi w nim tylni prawy hamulec. Mechanik mówił że trzeba instalacje uszczelnić. No i właśnie nie wiem gdzie to trzeba uszczelnić, jak i czym. Może ktoś już z tym sie spotkał, bardzo bym prosił o pomoc.
    • Przez kris14
      Witam.
      Przeglądając dzisiejszą dostawę fachowych czasopism rolniczych znalazłem informację że Zetor w "dalszej perspektywie" chce rozpocząć produkcję nowych, małych, prostych modeli które nazwie Zetor Major.
      Miały by być to ciągniki o mocach 50-70KM.

Co najciekawsze, producent chce zastosować w nich silniki Zetor, Perkins i John Deere.

Myślę że ten temat będzie dobrym miejscem do dyskusji i zbierania wszystkich informacji o tej serii.

Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.