Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek1717

Forschritt 303

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
forschritt
piotrek1717    0

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam mały problem z moim Forschritt 303 a mianowicie zauwarzyłem ze przedni napęd nie działa poprawnie a dokładnie nie ciągnie lewe koło wogóle.... cóż mogło się stać? a koło prawe owszem ciągnie ok. Jeżeli ktośmiał podobny problem lub wie co może byc przyczyną tego. Niech poprostu napisze

Z góry dzięki ;)

pawlon    0

to że nie ciągnie jedno koło to jeszcze o niczym nei świadczy. po załączeniu przedniego napędu moment jest przekazywany na przednia os i może zaistnieć sytuacja jak u ciebie. Natomiast jeśli załączysz blokadę przedniego mostu działa to oba koła powinny ciągnąć.

Tubik    0

Właśnie nawet kiedy załącze blokade to koło również nie ciągnie. Wiem bo się zakopałem nim i nie obracało się to koło wogóle musi być coć popsute tylko nie wiem co. Naprawde na to koło wogóle nie jest przekazywany napęd. Coś musi byc nie tak....

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrek1717    0

Ale kicha dodałem post na forum nie ze swojego konta tylko z kąta sąsiada bo byłem u niego i mówie sprawdzę mozę ktos napisał coś. i wyszło tak zedodałem z marka konta, ale to nic

to teraz odp z mojego konta

Właśnie nawet kiedy załącze blokade to koło również nie ciągnie. Wiem bo się zakopałem nim i nie obracało się to koło wogóle musi być coć popsute tylko nie wiem co. Naprawde na to koło wogóle nie jest przekazywany napęd. Coś musi byc nie tak....

przepraszam wszystkiech czytających za ten bałagan :unsure:

Grabcio    23

Pewnie ukręciło półoś albo rozpadła się zwolnica.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Braian10176030
      Czesc wszystkim. W fortschricie hudraulika zewnetrzna bardzo wolno i slabo dziala. Plug b200 na kole z tylu zeby podniosl to musze przegazowac a grubera z talezowka na podnosniku podnosi. Jak ustawic prawidlowo ten rozdzielacz. Przypuszczalnie kiedys napedzal hydrosilniki. (C330 na bardzo wolnych obrotach duzo szybciej podniosla niz zt303) bardzo bede wdzieczny za pomoc.
    • Przez Braian10176030
      Czesc wszystkim. Nie mialem stycznosci z fortschritem zt 303 z silnikem ifa i zauwazylem ostatnio jak przytykam ręką wlew od chlodnicy to czuje narastajace cisnienie czy jest to powod do obaw. Nie bulgocze jak przy peknietej uszczelce lecz delikatnie narasta.
    • Przez Fortshritt323
      Witam, zepsuło mi się sprzęgło 
      wyjechałem z garażu i sprzęgło dalej ciągło mimo było wciśnięte. Co się mogło popsuć.
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, posiadam ciągnik ZT 303, ma on 4 wyjścia i posiada chyba domontowany silnik hydrauliczny, problem tkwi w tym że ten cały układ nie chce zbytnio działać. Jest do tego jakiś schemat albo ma ktoś to tak podłączone? Dodaję zdj jak to wygląda

• Przez Paatryk12dsa
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliki Fortschritt zt303 D. Z góry dzięki za odp 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.