Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dziki97

Problem z UNHZ 750

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dziki97    0
Napisano (edytowany)

Witam jestem od niedawana użytkownikiem unhz 750. Ostatnio jak zacząłem nim kopać jeden rozdzielać przestał pracować.Nie działają mi tyknie łapy, skręt oraz drugi siłownik na ramieniu. Usłyszałem tylko pstryknięcie. Nie wiem co się stało być może włączył się jakiś bezpiecznik. Proszę o pomoc może wam zdarzyło się to samo????????? Proszę o pomoc gg 6179077!!!!

Edytowano przez dziki97

bel920    7

jeśli masz zegar ciśnienia w ładowaczu to sprawdz ciśnienie na każdy rozdzielacz oddzielnie , jeśli w tym rozdzielaczu nie będzie ciśnienia to może poszed klin na pompie - jedna pompa daje na jeden rozdielacz

Andrzej89de    0

Miałem ten sam problem, pod kabiną znajdują się filtry czyszczące wewnętrzne, sprawdz czy Ci chodzi ręczna dzwignia do czyszczenia a jak nie to musisz to rozruszać albo rozebrać, przynajmniej ja tak miałem i teraz wszystko śmiga.

pozdro'

Wiadomość z agroFakt.pl

dziki97    0

Pierwsze co to sprawdziłem pompy i kliny na nich. tam wszytko jest git . Wszytko wygląda na to ze rozdzielacz sie zepsuł ale trochę mnie to dziwi ze tak nagle wszystko przestało działać. Rozumie jak by nie działała jedna sekcja na nim ale nie wszytko. Sprawdzę te filtry co są w zbiorniku. bo u mnie to jest zastanę i nie idzie tym ruszyć.

bel920    7
Napisano (edytowany)

u mnie też nie da się ruszyć nimi a sprawdz zawór przeciążeniowy w rozdzielaczu możę on ma wine , nie daje ciśnienia

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować