Skocz do zawartości
talerz7

dodatkowy wąż hydrauliczny - plug lemken

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lemken
talerz7    1

Witam.

Posiadam pług lemken opal 3 skibowy obrotowy i mam pytanie. Czy istnieje możliwośc podłączenia drugiego węża hydraulicznego?

UrsusCzesio    303

Z ciekawości pytam co daje ta kostka? Bo ja mojej obrotówce mam jakiś siłownik na 2 węże ale nie ma tej kostki. po prostu jeden u góry jeden na dole. Pomaga ona przy obrocie jakoś czy tylko pomoże nie uszkodzić węża który się pląta między wiezyczką

Wiadomość z agroFakt.pl

MUMINEK2000    1

kostka nie jest potrzebna,a siłownik można przerobić na 2-stronnego działania i po kłopocie a kostka to moim zdaniem tylko wygoda bo sama przeżuca kierunek przepływu oleju do siłownika może przy większych pługach to ma jakieś znaczenie ale nie wiem mam na dwa wężę 3-lemkena też przerobionego i działa bdb.

UrsusCzesio    303

No a ja mam problem bo jeszcze jak C-360 to uszło ale MRz to chce mi obalic na obrotach już minimlanych że czasami zgaśnie przy obrocie rzuca pługiem :blink: trzeba robic delikatnie i niekiedy 4 razy nawet zanim przeżuci bo z wyczuciem wajcha operować trzeba Zrobiłem dławiki 2,5mm otwór cieńszego wiertła nie mam jest lepiej ale to nie to jeszcze <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się