Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
snorli3

do jakiej szkoły ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
snorli3    0

czy mój brat powinien iść do technikum na profil mechanik urządzeń rolniczych bo chce zostać rolnikiem i czy po maturze jeśli zakoniczy nauke to dostanie dofinasowanie ?

bo ja skoniczyłem TECHNIKUM MECHANICZNE 4 – letnie i niewiem czy dostane młodego rolnika ?

Karolt    0

Zeby dostac premie dla młodego rolnika trzeba miec wykształcenie rolnicze lub staż odbyty w gospodarstwie i podzczas tego stazu musi byc płacony krus

piotrb14    187

ale już teraz nie ma starzu nie ma już możliwości wykształcenia rolniczego nabytego poprzez pracę przez ileś lat. Jak wypełniasz wnioski o np młody rolnik to pytają o wykształcenie jak chcesz kasę na start to bez wykształcenia nie dostaniesz nic. Aby dostać jakieś środki należy skończyć jakąś szkołę rolniczą np akademię rolniczą czyli studia

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez m4t3usz4
      Witam!
      Czy ktoś z Was słyszał kiedykolwiek lub miał doświadczenie z separatorami zbożowymi typu SAD lub ALS? Zastanawiam się nad kupnem takiej maszyny i interesuje mnie czy rzeczywiście spełnia to swoją rolę tak, jak podają sprzedawcy.
      Jeśli coś wiecie w temacie - proszę o pomoc.

Poniżej zdjęcia przykładowych separatorów tego typu

• Przez Karol599
      Witam mam pytanie odnośnie czyszczarni do ziarna waham się pomiędzy kilkoma markami i nie wiem na jaką się zdecydować. może jesteście w stanie coś doradzić i za proponować ?
    • Przez wojtekxx
      Witam was

Jestem na kupnie http://allegro.pl/separator-ziarna-m-502-wialnia-czyszczalnia-i2220377306.html SEPARATOR ZIARNA M502 firmy POM Augustów cena tej maszyny jest dość atrakcyjna i warta uwagi

ale jak to jest w praktyce jak ona się sprawuje i czy dobrze czyści zboże z kurzu, plew i innych zanieczyszczeń.

bardzo bym prosił o wasze opinie jak to wygląda w pracy

dzięki wielkie
    • Przez solek01
      Mam w użytkowaniu pilarkę Stihl MS 211, do tej pory kupowałem łańcuchy i prowadnice u dilera STIHL,
      niby oryginalne, ale z najtańszych serii. Jednak ostatnio się mocno popsuły, szybko się tępią, i strasznie wyciągają. Nawet po 
      2-3 godzinach cięcia trzeba było go już skracać . Chciałbym teraz kupić łańcuch jakiejś innej firmy, co byście mogli polecić?
      Może Oregona?
    • Przez Zaczyn
      Tak jak w temacie, widział ktoś może taki lewarek zasilany pompą traktora? Jak to się profesjonalnie nazywa bo nic nie mogę znaleźć na ten temat?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.