Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SKORPION1

MDW 514 PERKINS

Polecane posty

UrsusCzesio    306

Taka samą jak inny MDW z perkinsem czy heder 4 czy 5.70m nawet po prostu im większy heder wolniej pojedziesz. sąsdze że z tym silnikiem to 1,5ha/godzine przetrawi

Mój Wladimirec podbija świat

Michufarmer    21

Zależy jakie zboże, czy stojące czy wyległe, zależy od terenu.

Szerokość bębna młócącego to 130cm

średnica 60cm

długość wytrząsaczy: 400cm

iloóść wytrząsaczy: 4

powierzchnia wytrząsaczy: 520 cm2

moc silnika: 125KM

dla przykładu Bizon Rekord:

Szerokość bębna młócącego: 125cm

średnica 60cm

długość wytrząsaczy: 400cm

iloóść wytrząsaczy: 5

powierzchnia wytrząsaczy: 500 cm2

moc silnika: 120KM

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1758

Ja mam JD 3.6 metra, perkins 6 to spokojnie hektar w 50 min idzie. Pali 12-13 litra na godz. Perkins to dobry wybór.

UrsusCzesio    306

michufarmer. 120 to IFA miała a perkins ok 160km ma :rolleyes:

Mój Wladimirec podbija świat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez suzuki18l
      mam dwie 514 stki, w jednej sieczkarnia BISO na elektromagnes,napęd brany z silnika i ładnie sieka i daleko drobno ścieli, w drugiej jakaś polska wyrzuca długą słomę widać że jak by za małe obroty ma, ciężko to przetależować ,napęd bierze z koła od młocarni, nieraz trza zmniejszyć obroty na niekturych zbożach to razem sieczkarnia zwalnia, porażka kto to wymyślił, czy ktoś wie jakie obroty powinny być na sieczkarni? myślę o zmianie koła pasowego na mniejsze przy sieczkarni
    • Przez johndeere975
      Problem polega na tym, że w Fortschnitt E 514 sprzęgło najprawdopodobniej się skleiło (cały czas zasprzęglony biegi wchodzą ale bez sprzęgła) Ponoć bolączka tych kombajnów. W poniedziałek spróbuje jeszcze pojeździć tym kombajnem może puści, a jak nie to trzeba rozebrać. Chyba że macie jakieś inne rady. Czy u was wystąpił podobny problem? Jak go się ustrzec? Jak naprawić? Czy w czasie rozbierania trzeba na coś uważać ( widzę tam jakąś sprężynę- chyba). Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
      Mam jeszcze taką prośbę potrzebuję instrukcji obsługi i katalogu do tej maszyny. Mój adres pprzemekk8@wp.pl .
    • Przez MECHANIZATOR
      czy ktoś z was miał styczność z tym kombajnem i jakie znacie opinie na jego temat - głównie chodzi mi o awaryjność spalanie i wydajność
    • Przez piwowarek
      Panowie proszę o wycenę kombajnu Fortschritt 527 rocznik 96, póki co mam tylko te zdjecia

• Przez Krzysztoflewandowski36
      Witam koledzy powiedzcie mi a to pytanie do uzytkownikow kombajnu fortschritt e 524 jak odczytywac wskazania komputera.wdzieczny bylbym za zajecie z opisem.a drugie pytanie gdzie I czym reguluje sie wiatry I predkosc mlocarni?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.