Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
M4t3usz    30

Siemka, zadobylem się ostatnio płyty metalowej w ktorej jest pianka. wyglada to tak. blacha 3mm>pianka>blacha 3mm. Co to jest? Bo chciałbym kupić tego wiecej, a dostalem je z rozbiurki jakichs budynkow:)

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    34

kolego to są płyty warstwowe z rdzeniem izolacyjnym. Płyt tych używa sie do budowy nowoczesnych hal hipermarketuw ,chłodni (ściany i dach) itp. Występują w grubościach bodajże od 5cm do 15 cm.

wiesmag    52

spotkałem płytę warstwową nawet z rdzeniem 25 cm.,sam mam 20 cm.na dachu,tyle że blacha jest 0,5mm +warstwy powłoki.

jeżeli naprawdę ma jak piszesz blachę 3mm,to na pewno nie jest z rozbiórki budynku-szybciej czołgu :D ,dobrze się przyjrzałeś?

płyta warstwowa jest z rdzeniem styropianowym lub z pianki poliuretanowej-na zamówienie mogą wykonać z blachą 0,8mm max-ponoć maszyny na więcej nie pozwalają-zresztą po co więcej.

saszeta    73

pewnie była cięta kontówką i tak się wydaje że ma 3 mm. Ostatnio kupiłem arkusz 1x2m 3mm i samemu to ciężko było przenieść

M4t3usz    30

hmm mylilem sie jednak, jak się spojrzy to wyglada jak blacha ale to raczej jakies tworzywo.

xbox    0

istnieje coś takiego jak płyty warstwowe drugorzędowe (mają najczęściej jakieś wady obicia lakieru wgniecenia) do obory jak znalazł

Edytowano przez xbox

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się