Skocz do zawartości
andrzej2257

Jakie macie Valtry?

Polecane posty

andrzej2257    108

Witam jest wiele tematów podobnych ale w valtrze nie znalazłem o dziwo :o.

A więc chce spytać jakie macie valterki?

Ja niestety nie mam :(.

dziękuje za wszystkie odpowiedzi :).

Edytowano przez andrzej2257

Wiadomość z agroFakt.pl

Mily    3

Valtra 8050 +ładowacz rok 1999 masywny ciagniczek , bardzo duzy uciag duze kola przednie i tylnie .. robi swoje

Edytowano przez Mily

andrzej25    0

Ostatnio zakupiłem nową Valtre N111 (126 KM) + ładowacz Quick 55 (2050 kg)

ile za taki zestaw ??????????

Foster    2

Cena zależy od kursu euro oraz od wyposażenia ( a jest troche do wyboru ) Cały zestaw to niecałe 300 tys. teraz przy obecnej cenie to już dużo wiecej jak ktoś planuje zakupy

PS. Do ładowacza wziąłem widły do palet oraz łyżkę szer.2,20m poj. 0,83 m3

Edytowano przez Foster

Foster    2

N111 ma podobno 124 KM oraz 126 KM w zalezności od ustawień jazdy ale 2 KM to żadna różnica.

Także jestem zadowlony z Tego modelu ( no może po dziurach szybko nie pojedzie się B) )

Odziwo miałej juz awarię. Po 60 MTG poszedł jeden wtryskiwacz ( wartość ok 4000 zł ) oczywiscie wymieniony w ramach gwarancji.

andrzej25    0

N111 ma podobno 124 KM oraz 126 KM w zalezności od ustawień jazdy ale 2 KM to żadna różnica.

Także jestem zadowlony z Tego modelu ( no może po dziurach szybko nie pojedzie się B) )

Odziwo miałej juz awarię. Po 60 MTG poszedł jeden wtryskiwacz ( wartość ok 4000 zł ) oczywiscie wymieniony w ramach gwarancji.

aha , a pomyśl sobie jak byś musiał zapłacić z własnej kieszeni ale cena tego wtryskiwacza to chyba przesada do mojego Valmeta kosztował 310 a trzeba było wymienić trzy + 1 , bo przy zakładaniu pękł

kris14    259

Tylko że Ty w Valmecie nie masz wtrysku Common Rail i stąd ta różnica.

N82 uboga, co tu pisać, z radiem, pierwszym przeglądem, kombinezonem ( trzeba odebrać :D) i pełnym zbiornikiem paliwa 207tys brutto. Dziś przysłali z Paczkowa kalendarz i gazetkę.

Niby 225 litrów. Pod korek było, to pewne, a zalewali jak już na lawecie była. :D Wykonała jakieś 40H i wtedy pojawiła się kontrolka - mało paliwa, a ona się włącza jak jeszcze 50L jest, tak pisze w instrukcji. Wiem, ze wtedy wg wyliczeń wychodziło mi 4,4L/H co dla mnie jest dziwne, osobiście nie wierze w ten wynik, nie umiem tego wyjaśnić, ale tak było. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się