Skocz do zawartości
piotrek161

Wycinak Straumann

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrek161    0

Witam, zastanawiam sie nad kupnem wybieraka Straumann http://www.dojmasz.pl/index.php?products=product&prod_id=30 cos takiego tylko na Ładowarke Teleskopową. Jak myslicie czy to dobry wybór ? Slyszałem ze te wybieraki nie docinają i plesnieje, ale nie wiem czy to prawda. Mogłby ktos wypowiedziec sie na ten temat kto ma taki wybierak albo mial z takim styczność ? Z góry dzieki ;)

U mnie sąsiad ma firmy mamut to ładnie wycina. Taki sprzęt będzie na pewno lepszy niż krokodyl. Szczerze wątpię by pleśniało.

Duzy1    8

Kolega ma takiego założonego na ładowarce JCB i bardzo go chwali

Za rok jak będę miał ładowarkę to też takiego kupuję

Edytowano przez Duzy1

Wiadomość z agroFakt.pl

Duzy1    8

To zależy ile dziennie bierzesz tak samo jak w każdym innym wycinaku.

A co do pleśnienia przecież Ci nie zapleśnieje w ciągu 2-3 dni chyba ze wybierasz jedno kostkę na tydzień ale jak kupujesz taki wycinak to podejrzewam ze masz sporo hodowle to nie widzę problemu z pleśnieniem

Duzy1    8

Myślałem że chcesz ładowarko do wozu paszowego wrzucać ale jak ma 3 dni stoić to według mnie lepiej żebyś kupił na piły wycinak

Michalutp    0

Wycinak jak najbardziej fajny, ale jak kostka ma Ci 3 dni stać to brałbym na 3 noże hydrauliczne i kostka może stać tydz, miałem szczękowy kiedyś i powiem tak....napewno nie ma się w nim co popsuć ale to jest sprzęt dla ludzi którzy bardzo dużo codziennie pobierają paszy....

W tej chwili posiadam 8 szt wycinaków na sprzedaż: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=2504945

rolstudent    94

a ja nie polecam szczękowego, mimo ze dziennie ładuje 6 ton paszy

na gwarancji pękły mi wszystkie zęby, producent wymienił na nowe bez słowa i jak na razie 2 lata bez awarii

natomiast kiszonki to tragedia, po pilach miałem idealne silosy, teraz muszę się bardzo starać

ja wracam do piłowego

Dancyn    5

niech poszuka u ludzi którzy tym handlują , może ktoś ma jakieś części ,ja ostatnio kupiłem taką linkę od handlarza wycinakami za 150zł prawie jak nową

Indiana    7

Nowa, oryginalna lina kosztuje 1200-1500zł- w zależności od długości (model wycinaka). Można zrobić z polskiej, zarabiając końcówki (koszt około 500zł) albo- może nawet lepiej- poszukać w komisach z wycinakami. Niektóre przerabiają je na widlaki do bel, wówczas lina to element zbędny. Również mam STRAUTMANNa.

wojtek1310    7

Witam, mam problem z wycinakiem strautmann hydrofox-hc3 nie działają mi piły,docisk chodzi normalnie a piły nic co na to poradzicie, spotkaliście się z takim czymś już ?

tom79    0

ja mam podobny problem tylko z viconem u mnie jeszcze chodzą ale sie zawieszają wezmę podniosę kilka razy  i opuszczę i zaczynaj działać  tez nie mam pojęcia co moze byc ,,,,, kupiłem niedawno ale coś na forum  mało jest o wycinakach itd

tom79    0

jak odkręce przewody od rozdzielacza to mi się nie zapowietrzy ?

jak odkręce przewody od rozdzielacza to mi się nie zapowietrzy ?

tom79    0

ja u swojego przyczynę znalazłem oring na siłowniku od kosy bocznej poszedł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się