Skocz do zawartości
beret1990

Zbiorniki na paszę BIN

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
beret1990    24

Witam, podobnegoi tematu nie znalazłem więc zakładam nowy, chciałbym się dowiedzieć coś na temat zbiorników na paszę firmy bin. Są to zbiorniki o pojemności 1200 kg takie do wewnątrz chlewni chciałbym je połączyć z mieszalnikiem i przychowyć w nich gotową pasze bez workowania. I takie pytanie czy znacie innego producenta który robi takie małe zbiorniki? a wiecie przez co to wszystko;] przez nowe wymogi wzajemnej zgodności;] Ci weterynarze już tak wymyślają...że ogień;] nie chce workować więc będzie trzeba coś wymyslić...a więc czekam na wasze opinie;] a tu taki link to tych zbiorników

http://www.bin.agro.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=77&Itemid=104

OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

[[Template sdtools/front/topic/advertpost does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kolego mogę zapytać jaka cenę tego bin-a? widziałem go w realu i nie zrobił na mnie wrażenia konstrukcja jakaś taka mało stabilna mi się wydawała:(

beret1990    24

cena jednego to około 1000zł netto zestaw 3 z systemem załadunku i rozładunku to wydatek około 6000zł netto

Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.

[[Template sdtools/front/topic/agrofakt does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Gibus    1

kup lepiej Michała takie 2,5 t sa troche wyzsze ale jak @kiepskit6030 zauważył bin nie jest stabilny. mam takie 2 biny i mają za cienką blachę i podpory pod zbiornik są dość słabe a michał o niebo lepszy.

[[Template sdtools/front/topic/advertpost does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
beret1990    24

no tak tylko że mi się większe nie zmieszczą;/ z chęcią bym innego kupił ale wymiary robią swoje, a masz w nich rozładunek oryginalny z bina? wrzuć jakieś foty

Gibus mógłbyś podać link do tych 2,5 tonowych zbiorników z Michała?

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofKrojniak
      Witam pytanie do rolników którzy mieli już kontrole wedle ASF. jak tam sprawa z siatkami na okna jaskółkami i wróblami. przecież są pod ochroną gniazd nie rozwale a co podczas kontroli. kujawsko pomorskie 
    • Przez michal_xs
      Witam. Mam takie pytanie, czy sąsiad może postawić plot betonowy w granicy jezeli przy granicy (10cm od) jest mój budynek w którym jest duzo okien. Czy ma takie prawo zasłonić mi okna?
    • Przez poprostumateo
      Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt zwykłej, szarej kostki brukowej 8cm ? Może ktoś wie gdzie na Dolnym Śląsku można nabyć kostkę w dobrej cenie.
      Co prawda to nie forum budowlane, ale wydaje mi się, że wiele osób miało styczność z kostką brukową, a więc pewnie ktoś mi pomoże
    • Przez Comb
      Witam.
      Przerabiam stara obore o wymiarach ok 20×8. Z tego co sie orientuję najlepszym i najoszczędniejszym źródłem światła będą świetlówki. Z tym że nie mam pojęcia ile takich lamp i jakich rozmiarow zamontować żeby było ok. Jeśli ktoś mógłby sie podzielić doświadczeniem będę wdzięczny
    • Przez krystian96
      Witam . Planuje zakup zgarniacza obornika . Zastanawiam sie nad zgarniaczem hydraulicznym lub łańcuchowym . Wyciąg linowy odpada. Prosze o opinie obu zgarniaczy , wady , zalety .
      W oborze są 2 równoległe kanały po około 20m . Jaki mniej więcej byłby koszt takiej inwestycji . I czy macie kontakt do kogoś kto to by mi wykonał  ( mieszkam w mazowiecki)
      Dziękuje i pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.