Zaloguj się, aby obserwować  
bartas85

Jaka prasa do ciągnika 80 km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
bartas85    0

mam zetora proxime 85 i tata chce kupić prase case ale nie wie jaki model.Prasa musi mieć szerokie koła,siatka.rotor i noże.

poradźcie jaki model :D :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki masz fundusz przeznaczony na tę prasę???

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@czarek7340 jak ma człowiek kasę to nie wciskaj mu case. Bierz Korne Comprima lub New Holland. Dobre prasy małe zapotrzebowanie mocy nie to co w Claas.:)

bartas85    0

najpierw miała być sipma powercut ale jak był na wystawie w kielcach to mu case wpadł w oko i on chce tylko w wyłącznie case :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aha taki masz kłopot. Tak jak u mnie dziadek z ojcem mało co się nie pozabijali o prasę. Ojciec chciał brać John Deera 6630 Premium i Claas Variant. A dziadek się uparł na Ursusa 1614 i metal-fach. Przez 2 tygodnie nie gadali ze sobą. Aż nic nie kupili.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiem Case dobra prasa. Sipma trzyma. Żebyś miał mocniejszy to popatrz na tę nową sipmę z-599. Tak chyba ona się zwie. Pasowa.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Dymek27051992 no tak taka sama budowa tylko inna nazwa. Przekonaj tatę bo jak na mnie to lepsza i ładniejsza. Popatrz na AF ma codename47 popytaj go o prasę.

zetor1111    2

po pierwsze to zetor może i da rade znożami ale i tak nie bedziesz znimi zrobił bo bele nie będą dobite i mała bedzie wydajność. Jak masz kasę to kupuj pasową jakos albo na łańcuchy bo małe zapotrzebowanie na moc w nich jest

bartas85    0

przekonam tate zetor da rade bo wujo ma tą nową sipme zmiennokomorową i jak mu się DF rozdupcył to zapieliśmy proxe i bele były dobite a wydajność dobra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez petroszz
      Witam
      Czy ktoś się orientuje czy prasy FF20 lub bliźniacze prasy  warfamy występowały w wersji z mechaniczną blokadą klapy?
      Posiadam prasę Feraboli FF20 i mam problem z domykaniem klapy. Jest to prasa z hydrauliczną blokadą komory zwijania.
      Po prostu hydraulika nie daje rady już utrzymać stałego ciśnienia na siłownikach klapy prze co bele wychodzą czasami byle jak nabite.
      Nawet nie chcę myśleć ile kosztuje nowy rozdzielacz dlatego zastanawiam się nad jakimś zamkiem mechanicznym. Czy robił ktoś z was może podobną przerubkę?
    • Przez dawid9721
      Witam chciałbym się dowiedzieć coś na tema prasy Hesston 5630. Przede wszystkim czy ursus c360 poradzi sobie z nią oraz opinie posiadaczy takiego modelu lub innego z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Belarus820
      Witam

Proszę mi o udzielenie informacji na temat prasy rolującej GALLIGNANI.

Czy nadaje się ona do sianokiszonki.
      Z góry dzięki.
    • Przez kamilo2277
      Witam, zamierzam kupić prasę, myślałem o Carraro lub krone ewentualnie welger rp12 lub pochodne, tylko, że łańcuchowa wydaje mi się prostsza.  Chciałbym wszystko wiedzieć o tych prasach zwłaszcza carraro i krone, na co zwrócić uwagę przy oględzinach ( oglądałem kilka pras, ale zbyt wiele nie stwierdziłem ) . Najważniejsze to jest pytanie czy w prasie łańcuchowej rynienka po której chodzi łańcuch z łożyskami może się przetrzeć ? Jeśli tak to jak sprawdzić tą rynienkę wewnątrz komory ? Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju odpowiedzi , nie chcę dać się naciągnąć na koszty przez sprzedawców.
    • Przez krecikuryn
      Witam. Prosze o podpowiedź jak w tytule którą prasę wybrać do MF 5430?? prasy zupełnie inna ale cena podobna 85-90tys. Co według Was będzie lepsze i trwalsze?? ok1000 belek rocznie  ( słoma , siano i sianokiszonka) Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.