Zaloguj się, aby obserwować  
rycho22

sipma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
rycho22    0

witam jak mam ustawic prowadzenie rolek podbieracza te kolo wygecie pod prase ? i jeszcze jedno pytanko jesli listwa podbieracza jest u gury to ramie z rolka prowadzaca- rolka pod dyszel czy prase?post-33707-0-11555200-1299957997_thumb.jpg

post-33707-0-39980800-1299957975_thumb.jpg

andrzej2110    531

Jeśli dobrze pamiętam to prowadnica pasuje tylko w jednym położeniu.

Co do rolki to rolka jedzie "za" listwo ze sprężynami czy jak to ująłeś "pod dyszel"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

rycho22    0

dzeki kolego za podpowiec

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartek19961
      Witajcie. 
      Jestem tutaj nowy więc wybaczcie jeśli był już taki temat. Sprawa jest niby prosta nie wiąże mi prawy aparat w welger ap 52. Może ktoś się orientuje co mogło się stać może ktoś posiada takową prasę i miał już taki problem. A więc do rzeczy. Chodzi o to że w prawym aparacie palec słupacza i chwytak sznurka obracając się przy wiązaniu belki nie wracają do pozycji wyjściowej. Tylko są ustawione w odwrotną stronę co osprzęt w lewym aparacie. Tak jakby talerz aparatu ich nie dociskał wystarczająco i prsepuszczało w połowie obrotu. Tryby wyglądają ma dobre nie ma żadnych wyszczerbień. Fakt nie rozebrałem jeszcze tego Ale może ktoś z was miał takie zdarzenie i udało mu się rozwiązać ten problem. Dodam że nigdy poza zmianą sznurka nie przepuściła mi belki przez 6 lat użytkownika nie związała może z 10 sztuk, a co sezon robi około 1500-2000 sztuk 
    • Przez Marcinek178
      Panowie prasę posiadam od niedawna, chciałem ją dziś wypróbować no i problem od razu powstał. Mianowicie nie wiąże mi kostek z prawej strony tzn. niby wszystko dobrze, ale gdy wiązka jest już na wylocie to obcina ten prawy sznurek. niby znajomy próbował coś regulować w aparacie ale nic nie pomogło. W czym może tkwić problem i jak go zdiagnozować. Nie znam sie na prasach więc proszę o wyrozumiałość. Dodam że prasa jest z 1986 roku. aparaty wyglądają na oryginalne. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogą.
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez k1212
      Witam mam taki problem z prasą Deutz Fahr HD360 że nie opuszcza podbieracza. Można go opuścić tylko ręcznie nie działa ta zapadka, kupiłem tą prasę z rozwaloną zapadką od podnoszenia i opuszczania i prosiłbym o jakieś zdjęcie jak wy macie ustawione te zapadki i sprężyny może być zdjęcie z Sipmy Z224 podobno to jest to samo.
      Z góry dzięki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.