Skocz do zawartości
BartekRol

Renault ares 720 podnośnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BartekRol    0

Witam:)

Mam problem z Renault Ares 720 nie mam pojecia co jest z podnośnikiem.Jak zimny to unosi a jak sie rozgrzeje olej to juz trzeba ją gazować aby uniósł.Wymienione elektro zawory i nic nie dało i jeszcze gdy odpowietrza sie elektro zawór to uniesie troszke wyzej.

Stan oleju jest.Słychać jakby sie przelewał olej.Jazda ok skręcanie również ok. Prosze o rade bo naprawde nie wiem co jest???:)

ksjan68    0

sprawdz jakie cisnienie daje pompa jak jest zimny a jak rozgrzany!musisz włozyć zegar{barometr}w wtyke euro od wywrotu najlepiej.i tylko tak sprawdzisz cisnienie

OveR    0

A jak z hamulcami?

Ponieważ może to być pompa oleju która mogła ulec awarii z opiłków po zużytych hamulcach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam2211    1

Witam:)

Mam problem z Renault Ares 720 nie mam pojecia co jest z podnośnikiem.Jak zimny to unosi a jak sie rozgrzeje olej to juz trzeba ją gazować aby uniósł.Wymienione elektro zawory i nic nie dało i jeszcze gdy odpowietrza sie elektro zawór to uniesie troszke wyzej.

Stan oleju jest.Słychać jakby sie przelewał olej.Jazda ok skręcanie również ok. Prosze o rade bo naprawde nie wiem co jest???:)

Co do opiłków z hamulców to powinne być wyłapane przez filtry oleju .Z tego co słyszałem powinna zaświecić kontrolka informująca o zatkanym filtrze być może kontrolka się spaliła a filtr jest przytkany.

BartekRol    0

Z hamulcami jest wszystko dobrze na dotyk dosłownie.Dowiedzieliśmy się że ma normalną pompe hydrauliczną na podnośnik.Ale nie jesteśmy pewni czy to pompa.Piszcie co to może więcej być :)

ksjan68    0

Z hamulcami jest wszystko dobrze na dotyk dosłownie.Dowiedzieliśmy się że ma normalną pompe hydrauliczną na podnośnik.Ale nie jesteśmy pewni czy to pompa.Piszcie co to może więcej być :)

bartekRol sprawdz pompe hydrauliczna!!!zacznij najpierw od pompy bo nic ci nie da szukac innej przyczyny!jak pompa bedzie ok!to wtedy szukaj co może miec wine?jaką masz pompe napisz!dwusekcyjna cz trzysekcyjna?pompa jak bedzie wypracowana to na zimnym oleju bedzie dawać cisnienie a jak sie rozgrzeje to d*pa!

BartekRol    0

bartekRol sprawdz pompe hydrauliczna!!!zacznij najpierw od pompy bo nic ci nie da szukac innej przyczyny!jak pompa bedzie ok!to wtedy szukaj co może miec wine?jaką masz pompe napisz!dwusekcyjna cz trzysekcyjna?pompa jak bedzie wypracowana to na zimnym oleju bedzie dawać cisnienie a jak sie rozgrzeje to d*pa!

W Aresie znajdują się dwie pompy hydrauliczne jednosekcyjne z lewej i z prawej strony.Wieme z naszym mechanikiem ze z lewej strony jest pompa na podnośnik i ją właśnie wyjeliśmy.Niewicie gdzie można kupić lub zregenerować taką pompe o nr 3790723H1.Dołanczam zdjęcie jaka jest w naszym Aresie:)

post-32905-0-41841000-1298390003_thumb.jpg

BartekRol    0

W Aresie znajdują się dwie pompy hydrauliczne jednosekcyjne z lewej i z prawej strony.Wieme z naszym mechanikiem ze z lewej strony jest pompa na podnośnik i ją właśnie wyjeliśmy.Niewicie gdzie można kupić lub zregenerować taką pompe o nr 3790723H1.Dołanczam zdjęcie jaka jest w naszym Aresie:)

Witam wiem już co było przyczyną rozwalonej pompy hydraulicznej.A więc dostały się do niej opiłki wielkie jak ziarnko ze skrzyni biegów.Ponieważ niestety jest to wadą w Aresie.Właśnie rozbieramy skrzynie ale to nie jest takie proste.Jak wiecie to piszcie gdzie można dostać taki tryby od biegów?

BartekRol    0

Ares już śmiga w polu.Dzięki za podpowiedzi pozdrawiam:)

Edytowano przez BartekRol

witam,mam problem z hydrauliką. kupilem aresa 720 i działał podnośnik, teraz go rozebrałem bo był problem jedynka ( nie zazębiał biegu albo był zgrzyt i zazębił i jezdził) okazało sie ze z boku z praej za kołem na skrzyni jest pokrywa i jest w niej wałek który odpowada za wbijanie 4 biegów i był luz naprawiłem to i jest ok  pozniej rozebrałem do malowania kaaroserie koła i błotniki i zauważyłem że na lewym błotniku były odciete kable od sterowania z dłotnika góra dół. traktor złożony a podnośnik nie działa wogole jak by olej nie dochodził do rozdzielacza za kabiną (do sekcji dochodzi olej ) MOJE PYANIE CO MOZE BYC GDZIE SZUKAĆ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez TomekLOP
      Witam
      W mojej 103,54 nisko podnosi podnośnik pytałem innych to max podniesiony ma 105cm mój podniesie tylko na 85cm podnosząc rękami za ramiona podnośnika osiągnę te 105cm, gdzie szukać problemu może są jakieś zawory krańcowe źle poustawiane. Chyba że jest jakaś regulacja przy dźwigni do podnoszenia. Podnośnik zwykły mechaniczny bez ehr.
      Dodaje filmik jak to wygląda: 

• Przez lukas96
      Witam. Mam problem z renault 103.54 z skrzynią 24/8 a mianowicie podczas zmiany półbiegów następuje szarpnięcie. Znajomy mechanik powymieniał wszystkie filtry,olej i wyregulował na skrzyni ale problem nie ustąpił. Spowodowane jest to prawdopodobnie złą kalibracją skrzyni( to co się kalibruje przez komputer). Czy znacie kogoś kto to robi w okolicach Łańcuta. 
    • Przez mieszko12k
      Witam. Ile jest filtrów paliwa w Renault 103 14 ? Gdzie się znajdują? Jak wyglądają? Może ktoś wie, jakie ceny, jakie zamienniki czy cuś  : D
    • Przez pawelozim
      Witam wszystkich zakupiłem Reno 75-14 z 87r. i potrzebuje kilku porad a mianowicie; Jaki olej do silnika, skrzyni biegów no i przede wszystkim ile, jakie filtry, ile płynu do chłodnicy i jaki, co smarować i kiedy, dalej do czego służy pedał pomiędzy pedałami sprzęgła a hamulca czy to blokada czy co bo nigdzie jej nie widzę, i co to jest za linka z tyłu po prawej stronie na dole za wajchami od podnośnika i do czego służy, a i jeszcze jedno na desce rozdzielczej jest przełącznik tak jakby baków paliwa ale jest jeden bak po co to i koło niego po prawej pod przykrywką coś co można przekręcić śrubokrętem co to jest, a iczy są tam jakieś świece żarowe czy płomieniowa.
      Na razie tyle co bym chciał wiedzieć jak mi się coś przypomni to znowu zapytam.
      A może ktoś wie gdzie kupić katalog lub instrukcje albo skąd pobrać z internetu.
      Z góry dziękuje i pozdrawiam Paweł.