Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
west

FORTERRA Z135

Polecane posty

west    45

Czy na forum są osoby użytkujące ten model. Jakieś opinie mam zamiar kupić go jako ciągnik pomocniczy, lżejsze prace i transport.

JEDREK    16

moim daniem kup lepiej NH lub cos podobnego cena prawie ta sama ostatnio porownywalem z MF ze skrzynia dynama 4 to tylko okolo 20tys roznicy wyszlo a wiadomo konfort nie porownywalny ceny zetora sa moim zdaniem za duze i od nowego roku sporo poszly do gory.

west    45

chodzi o mało skomplikowany ciągnik dla pracownika z porównywalna mocą ciagniki bardziej markowych producentów są znacznie droższe, a tu za 160tys. jest nieźle wyposażony ciągnik (klimatyzacja, przedni TUZ, hich i pare drobnych bajerków). Chodzi mi tylko o opinie o jego użytkowaniu jak z awaryjnością i serwisem. Zdaje sobie sprawę że nie jest to maszyna najwyższych lotów, ale jako ciągnik pomocniczy który będzie miał wielu użytkowników musi być w miarę wytrzymały.

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259
Napisano (edytowany)

Model 135 jest chyba od kilku miesięcy na rynku więc nie spodziewaj się opinii na temat awaryjności a przede wszystkim wytrzymałości :)

Edytowano przez kris14

west    45

więc wychodzi na to że będe musiał to wszystko wypróbować na własnej skórze i kieszeni :rolleyes: . Zobaczymy w piątek jestem umówiony w salonie spróbuje jeszcze trochę urwać z ceny skoro to taka inwestycja w ciemno.

JEDREK    16

no jak jestes tak nastawiony to nibede cie namawial fakt to malo skomplikowany ciagnik chodz jego naprawy bywaja juz kosztowne i to porownywalnie do droszych ciagnikow szara rzeczywistosc jak ja bym mial kupic taki ciagnik jako pomocniczy i dla pracownikow to kupil bym im balarusa 1221 tak samo z przednim tuz-em i bylo by git taniej wyjdzie i jak cos remonty tansze bo wiadomo jak to pracowniczy dbaja. moje zdanie na ten temat ale jak chcesz zetora to powodzenia i niech ci pracuje jak najlepiej ;)

UrsusCzesio    303

JEDREK dobrze gada a tenZetor to jest 4 cyl? Jeśli tak no to ta bela 1221 była by elastyczniejsza 6 cyl ale w lekkiej robocie który mniej spali, hmm tutaj Zetor byc może

jak chcesz do transportu dobry ciągnik to bierz valtre napewno drozsza ale bez porównania do zetora amortyzacja przedniej osi bajery i silnik 6, nie wyżyłowany, ciągnik długi nie podskakuje na drodze, ogólnie silniki sisu cieszą się bdb renomą nawet massey teraz je wkłada do swoich ciagników

west    45

To jest właśnie 4 cylindrowy. Do ciężkich robót mam dwie szóstki Claasa Aresa i Zetora 16245. Ta Forttera ma zastąpić C-360 i ursusa 1224 które idą na sprzedaż, to ma być takie popychadło do drobnych prac typu opryskiwacz, rozsiewacz nawozów, trochę transportu taki przynieś wynieś pozamiataj.

JEDREK    16

czy on mniej spali niz 1221 w ciezkim transporcie oj niewiem watpie moze w lekiej pracy gdzie bedzie pyrkal to mozliwe.

west    45

Dorzucili: dodatkowe reflektory, szersze ogumienie, ogrzewanie szyby i lusterek, cyfrową tablicę rozdzielczą, zaczep automatyczny, siedzenie pneumatyczne, radio i staneło na 168tys netto. Teraz się zastanawiam, w poniedziałek przejadę się do NH i zobaczę co tam dostanę za podobną sumę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować