Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
edpawel    0
Napisano (edytowany)

Instrukcja obslugi ursus 4512-5312

rozdzielacz pod siedzeniem przkladasz w pozycje 2 (w prawo) dzwignie od tuz ustawiasz na staly wydatek ,podnosisz z lewej strony od siedzenia rozdzielaczem(zalezy jeszcze jaki masz rozdzielacz(ja mam mf 255 to mam inny rozdzielacz)

Edytowano przez edpawel

marcinus03    0
Napisano (edytowany)

przekrecasz dzwignie pod siedzeniem w prawo dzwignia od podnoszenia musi byc ustawiona na transport a potem probójesz ktoras z dzwigni do kiprowania. nie pamietam ktora

Edytowano przez marcinus03

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261
Napisano (edytowany)

Dźwignia musi być ustawiona na "stały wydatek" a nie na "transport" ;)

Jeżeli masz rozdzielacz kontakt to za dźwignią sekcji, masz pokrętło które musi być wykręcone, aby przy opuszczaniu nie potrzebnie pompować olej w drugie szybkozłącze.

Wtedy przyczepę podłączamy pod szybkozłącze 1 albo 3 zależnie od tego którą sekcję ustawiłeś do kiprowania.

Przesuwając dźwignię do tyłu wywracasz, do przodu opuszczasz.

PS: Szybkozłącza w rozdzielaczu kontakt są liczone od dołu.

Edytowano przez kris14

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Mam problem z MF 1014 i nie mogę dojść z nim do ładu mianowicie od pewnego czasu ramiona tylne same się podnoszą do maksimum zaraz po odpaleniu ciągnika. Dźwignią ma wtedy opór i nie można ich opuścic. Po wyłączeniu dopiero mogę je opuścić. Ostatnio zrobiłem test z maszyna więc podłączyłem agregat ważący ponad 900 kg i ciągnik też go zaczął podnosić do maksimum mogłem go wtedy opuścić ale zaraz podnosił się spowrotem czy mogło si coś zaciac odpowietrzalem już na różne sposoby i nigdzie powietrze za bardzo nie leci tylko olej nawet. Podniosłem ramiona do góry zgasilem ciągnik odkrecilem wąż od siłownika żeby zobaczyć czy nie zaciąga powietrza ale wylatywal tylko olej.
    • Przez Paweł12
      Witam mam taki problem, że czujnik temperatury płynu chłodzącego po zapaleniu stacyjki nastawi się na punkt zerowy i nie chce wskazać temperatury, nawet po dłuższej pracy (Massey Ferguson 6270). Myślę że przyczyną może być niedziałający czujnik, ale nie wiem gdzie się znajduje? Z góry dziękuję.
    • Przez bartus14
      Niedawno nabyłem mf 6495 2005r. Silnik sisu skrzynia dyna shift  Ma problem powyżej 1.5 tys obrotów mrugaja kontrolki swiecy zarowej ,zapchanego filtra ,wlotu powietrza i wyskakuje blad 36. Co jest nie tak? Mial ktos takie objawy?
    • Przez Cytus
      Witam Panowie odnawiam kabine po spaleniu i na daszek założyłem blache 2mm A byla 1mm czy to wpłynie np na przechylach ze traktor sie szybciej wywrócić?
    • Przez lesnik1962
      Dzień dobry. Proszę o pomoc. Mam mozliwość zakupu mf 148-4 z Norwegii. Problem w tym , że brakuje wałka atakującego w przednik dyfrze i wału napedowego. Gdzie mógłbym znaleźć katalog, ewentualnie kto zajmuje się takimi naprawami i czy w ogóle ma sens zakup tego ciągnika. Mam male gospodarstwo i taki ciągnik w zupełności mi wystarczy, tylko czy da się coś z tym zrobić. Z góry dziekuję za porady.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.