Skocz do zawartości
-U-R-S-U-S-

Szyby do kabiny C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
-U-R-S-U-S-    67
Napisano (edytowany)

Czesc mam pytanie gdzie kupujecie szyby do kabin do swoich ciagnikow? ja potrzebuje do C360 tylnej, dolnej, prostokatnej (tej nad podnosnik) posiadam kabine jakas rzemieslnicza ale nie odbiega ona wygladem od tych produkowanych przez Bartesko, Szyszke, czy dawnych Naglaka. Zamawialem w listopadzie w Agroglasie bo szybka taniutka tylko 12 zlotych, ale ich dostawa droga bo ponad 40 zlotych czy nawet 50 - bo to ich niby bezpieczny transport, a kurierem czy poczta wyslac nie chca. Pozniej wyszlo na to ze nie jada w moim kierunku (to po pierwszym moim telefonie do nich) a pozniej ze nie maja na stanie i wycinaja (to po drugim moim telefonie do nich) Takze leca sobie w bambuko jak moga z klientem. Jestem z lubelskiego z okolic Leczny - takze jak ktos ma jakis namiar, adres sklepu to pisac smialo :)

Edytowano przez -U-R-S-U-S-

asharot    175

Ja zamawiam u gościa w lokalnym sklepie,jest taniej jak w internecie i bez kosztów wysyłki.

Trzeba czekać 2 tygodnie,ale się opłaci.

Za tylną szybę do kabiny czeskiej zapłaciłem 36zł,w internecie 50zł+KW.

Mają wszystko z tego katalogu: http://agromex-bis.pl/katalogi/C-360.pdf

Denison    1

Proponował bym wyciac sobie z plexy i wstawic.

Jesli koledze nie odpowiada ten patent to polecam sklep we Włodawie Agromid s.c. Nigdy tam nie mialem problemów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się