Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam może ktoś ma tabele jaki ma być stosunek wielkości kół przód tył ponieważ mam koła przód 14.9-26 tył 520/70/38 a chcę założyć na tył 580/70/38 czy takie mogą być

Opublikowano

Jeśli chcesz założyć szersze opony na tył to musisz poszukać o niższym profilu - 70 będzie za dużo, ale profil 65 powinien być OK. Trochę nietypowy rozmiar opon na przodzie :) 26 ???

Opublikowano

witam może ktoś ma tabele jaki ma być stosunek wielkości kół przód tył ponieważ mam koła przód 14.9-26 tył 520/70/38 a chcę założyć na tył 580/70/38 czy takie mogą być

jaki typ tego Fendta?powinieneś mieć tabliczkę na ramie gdzie jest napisane na niej jakie opony możesz mieć założone

Opublikowano

dzięki za odpowiedz. Czy możesz napisać czy masz może jakieś tabele lub znasz link do nich gdzie przelicza się prawidłowy przelicznik kół przód-tył

 

witam fendta którego mam to 612ls z 1980roku szukałem tabliczki ale nigdzie jej niemam może znasz jakieś tabele gdzie się przelicza zamienniki opon lub jaka powinna być proporcja kół przód-tył felgi mam 26 i 38

Opublikowano

Ja mam Fendta 612LSA z 89r i u mnie jest taka tabliczka jakie mogą być opony, u mnie rozmiar felgi jest; przód 28, tył38 kolega ma takiego fendta jak ty i ma opony przód 26 tył 38 a szerokość 650/38

Opublikowano

prawdopodobnie przód Fele będziesz musiał wymienić a tu masz coś co powinno trochę pomoc chttp://www.trelleborg.com/pl/wheelsystems/PL/Informacje-techniczne/Tractor-tire-dimensions/

Opublikowano

dzięki za podpowiedz trochę mam już temamt naświetlony a czy może masz wiedzę jaki stosunek wielkości kół przód -tył powinien być dla fendta 612ls z 1980roku słuszałem że są jakieś współczynniki

 

witam czy byłaby możliwość gdybyś mógł podać jeszcze profil opon jakie ten kolega ma założone bo ja konkretnie chcę założyć na tył 580/70/38 a mam 520/70/38 a przód mam 14.9/26 niewiem czy taki stosunek wielkości kół może być niby niewiele są szersze ale automatycznie będą wyższe prawdopodobnie proporcje obwodu przód-tył ma być 1.33 ale jak tak to też mam złe dzięki z góry za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z  fendtem 611 lsa  mianowicie wczoraj otalem i zobaczyłem że nie ciągnie na 4 koła tylko na te co idą po wierzchu  niedziala mi ten wlacznik wylacznik (polretlo) jak zwał tak zwał co się włącza przedni naped mam podłączone to na krótko czyli główne powietrze z układu i przewud od napedu  jest to załączane pneumatyczne   co mam zrobić żeby bral na 4  a nie na 2 opony 
    • Przez mariuszzo
      Witam wszystkich potrzebuję informacji jakim olejem zalać skrzynie biegów w ciągniku fendt 611 ls i ile oleju potrzeba
    • Przez krupson
      Witam koledzy to mój pierwszy post na forum jeśli coś źle zamieściłem to proszę moderatorów o przeniesienie. Zakupiłem w maju Fenda 615lsa turbomatik 92rok i mam opcje ze można wyłączyć sprzęgło turbomatik  tak mi kumpel mówił który go sprowadził, jest czerwony przycisk z lewej strony na konsoli i  świeci się kontrolka tzw odwrócona litera T i wszystko dział normalnie jak w każdym fendzie natomiast gdy wyłączę kontrolka gaśnie i działa jak normalne sprzęgło w każdym ciągniku.Czy spotkał się ktoś z was z takim wyposażeniem? przekopałem forum ale nic nie znalazłem konkretnego.Jeżdżę cały czas na załączonym Turbo bo wiadomo ze jest to wygodniejsze niż zwykłe sprzęgło jednak ten kumpel mi mówił ze Niemiec mówił zęby i czasem wyłączyć turbomatik  jak się pracuje w polu ale po co to już nie powiedział. W koło mnie co ktoś ma Fenda z podobnych lat to mają tylko że turbomatik działa cały czas na stałe. Z góry dzięki za pomoc

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v