Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
julian

brak sprzęgła

Polecane posty

julian    0

jeżeli ktoś mi może doradzić mam problem w swoim mf 2640 po dniu pracy rano jak chcę zapalić to pedał sprzęgła lekko chodzi muszę poczekać dopiero za chwilę jest twardy to samo się dzieje po dłuższym postoju co może być popsute

Remo    9

tak jak by się ślizgało (konczyło :blush: ) ale znawcą nie jestem

wlkpmder    6

jeżeli ktoś mi może doradzić mam problem w swoim mf 2640 po dniu pracy rano jak chcę zapalić to pedał sprzęgła lekko chodzi muszę poczekać dopiero za chwilę jest twardy to samo się dzieje po dłuższym postoju co może być popsute

ja mam model 3125 miałem podobnie i okazało sie ze pompa poszła wymieniłem i teraz jest ok. Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

julian    0

ja mam model 3125 miałem podobnie i okazało sie ze pompa poszła wymieniłem i teraz jest ok. Pozdrawiam.

możesz napisać która pompa wspomagania czy główna hydrauliczna w skrzyni

pozdrawiam dzieki za podpowiedz

u mnie jest też tak że jak ciągnik sie zagrzeje to na wolnych obrotach świeci chwilam kontrolka ciśnienia w skrzyni

wlkpmder    6

Pardon nie zagladałem tu ale już pisze . U mnie jak sie zagrzał ciągnik i weszedł na wolne obroty słabo działało wspomaganie i jak sie dłużej przytrzymało na sprzęgle to juz pedał był w podłodze jak by sie gdzieś zapowietrzało. okazało sie ze pompa w środku w skrzyni siadła ale nie wiem jak to u Ciebie bo ja mam model 3125, Nie trzeba było rozpoławiac tam jest z prawej strony dojście kupiłem nową ale zamiennik i wszystko jest OK.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować