Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel131

stelaż szyby

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Stelaż

pawel131    0

gdzie można kupić stelaż do szyby tylnej do zetora 7211? Na allegro szukam od dawna i nic nie widać. Znacie jakieś sklepy internetowe gdzie dostanę to?

zorzyk2    50

Jaki stelaż, tam jest tylko jedna belka z cienkościennej rury.

Chyba, że do tej dolnej za siedzeniem.

Edytowano przez zorzyk2

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    989

a nie wyslałeś aby cos dorobić??

albo zamówic w jakiejs agromie...

maks    82

Albo popytaj tych co sprowadzaja szroty zetora z zachodu na czesci, na pewno beda miec, a nikt takiej pierdołki nie wystawia osobno jak to jest przy samochodach.

Groch    0

Słuchaj widzę, że jesteś z pomorskiego, kojarzę takiego handlarza zetorami z okolic Bytowa, byłem tam jeden raz i koleś ma na prawdę masę zetorów, a około 20 sztuk tylko na części (widać, że części sukcesywnie wymontowywane) Zadzwoń i zapytaj, może będzie miał interesującą Ciebie część.

Oto link do jego aukcji:

http://allegro.pl/zetor-6718-i1403085242.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zbyszkos
      Czy błotniki metalowe od Ursusa 385 / 914 będą pasować do Zetora 7245. Oponki te same czyli 12,4 r24 przedni most podobny przynajmniej mocowania. Czy uda się zrobić taki przeszczep bez większych przeróbek w mocowaniach?? Może ktoś tak juz zrobił??
    • Przez funkmaster1993
      Witam!
      Mam nastepujące pytanie do forumowiczów
      Gdzie w można kupić najlepiej przez internet zamek do drzwi prawych do zetora 5320.
      Aha i czy pasuje tam zamek od modeli np. 5211 itp.
    • Przez Zetorek91
      Panowie wiem nie powinien byc tutaj ten post ale ułamałem 5 srub w ramie kabiny jak odkrecałem błotnik. Mozecie poradzic jak je teraz wykrecic i pozniej nowe wkrecic?
    • Przez Zetorek91
      Witam. Panowie potrzebuje porady waszej a mianowicie zaczynam malowac maske błotniki w skrócie blacharke i chciałbym juz całego pomalowac ma juz 5000mtg od nowosci i nie był malowany. Tylny most os przednia juz troche rdzewieje a w pozniejszym czasie chcialbym zrobic remont skrzyni silnika i sprzegła gdzies na zimie i nwm czy opłaca sie malowac bo obawiam sie ze pozniej troche zle to moze wygladac po remoncie. Doradzicie czy malowac czy nie. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez matix0x
      Witam! Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa ten dolny zaczep hitch z tymi teleskopami? W jakim celu są tam te teleskopy?