Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dmnk217

CENNIK AKPIL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Akpil
atomik    145

chyba ich Bog opuscił z tymi cenami, za taka jakosc....

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Ferdek07    62

Ma ktoś kosiarke rotacyjną lub pługi z akpilu? Cena za***ista ale do cen z uni famarol to jeszcze troche brakuje :):D, oby tak dalej to i prow-y nie pomogą a i tak wszyscy będą na zachodnich używanych robić :)

Wiadomość z agroFakt.pl

dcnt    10

Sasiad robil w akpilu, nie wiem z czego oni robia maszyny, ale ciezko toto nazwac stala ;)

arassso    3

ja mam talerzówke akpila i nie nazekam fakt ze troszke delikatna ale pod takim obciazeniem co ona ma no siebie nawalone to nic sie nie dzieje

bobert21    0

aj mam tez talerzowke z Akpila moze troche za duza jak na naszego zetora ale jakos chodzi, chociaz ostatnio urwal sie jeden talerz.:P

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Ferdek07    62
aj mam tez talerzowke z Akpila moze troche za duza jak na naszego zetora ale jakos chodzi, chociaz ostatnio urwal sie jeden talerz.:P

to jaką masz talerzówkę i przy jakim zetorze?

kombinator18    18

Ich pojomalo ??? dopiero ja w tamtym roku kupowalem kosiarke 1.65 i dalem 3400okolo a za przewracarko grabiarke okolo 2500 w sumie nie narzekam ale jakbym mial teraz wybierac to bym wolal czeska kosiarke uzywana kupic nisz u nicha o stali sie nie mowi u nich zal.pl :P

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

bobert21    0

Talerzowke 24 talerzy juz starsza a ciaga go Zetor z avataru jest to 5320 :P

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym dowiedzieć się coś na temat ciągników marki Claas. Może ktoś z was posiada taką maszynę i może powiedzieć coś na ich temat . Czy te traktorki są tak dobre jak kombajny tej firmy .
    • Przez michal_xs
      Witam. Potrzebuje pilnie ceny ladowaczy czołowych bez osprzetow . Takich firm jak agrimet hydramet hydrometal itp.?
    • Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)