Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik360

Rak 7a c-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
Rolnik360    0

Witam.Posiadam wózek widłowy RAK7A z silnikiem c-330.Ostatnio zauważyłem,że po odpaleniu (odpala świetnie)osłabia,(muli)silnik,muli go przy dodaniu gazu nawet gdy jest rozgrzany,jest słaby.Moim zdaniem pompa oleju która zasila wspomaganie i maszt nie osłabia silnika. :P Proszę o pomoc.

maskin    7

u mnie w skrzyni i w moście była woda i przy ruszaniu silnik tez sie mulił.. az w koncu uszkodzil sie chyba walek sprzeglowy, ale nie ma problemu:drugi most ze skrzynią czeka na wymianę

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesmag    52

mulenie silnika przy dodawaniu gazu w pojezdzie najczęściej jest;gęste paliwo(parafina),zabrudzone filtry,odstojnik zapchany.nic o tym nie pisałeś i może nie sprawdzałeś.czasami przyczyna może być banalna.

farmkam    0

U mnie jak jest zimny to tez jest slaby ale jak sie rozgrzeje troche to juz normalnie,sadze ze (w moim przypadku )winna jest papa,a wlasciwie gesty olej bo jak chwile pochodzi to wszystko ok. A jak u was z paleniem RAKow bo mi cos slabo kreci.czekam az mi sie jakis rozrusznik rozleci zeby kupic tez z przekladnia,zobaczymy czy cos pomoze.

palić pali ok tylko jak tera w zimie robi sie kapuste i ściagne skrzynie to żeby nie nawalić dymu to od razu gaszę i alternator nie daje rady dobić to od czasu do czasu ładuje go prostownikiem , co do mulenia pompa chodzi od razu i troche silnik trzyma ale jak olej się rozrzedzi to ok, co wyżej do tematu to może być już wybite łożyska, i wałek sie zakleszczć u mn ie tak było i koniec jazdy zrobiłem całą skrzynie i jazda powiem że sprzęt oszczędny 10 litrów ropy i ułoże spokojnie koło 100 palet, u mnie juz do wymiany są gałki na pochyle i oponki, bo już siatka zaczyna wychodzić. powiem tyle do 400 skrzyń sprzęt jest wystarczający, a i wąski, także do przechowalni super

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 3gralins1993
      Witam jestem posidaczem ursusa c 330 kupiony byl 7 lat stal nieuruchamiany po kupnie zrobilismy mu remont to znaczy nowe zestawy naprawcze wal do slifu kiedys juz ktos zrobil 1 aktualnie jest 2 nowa pompa wtryskowa wtryski nowa pompa oleju glowica po regenreacji problem polega na tym ze jak sie trosxke rozgrzeje dmucha powietrzem z odmy i trosxje kopci na niebiesko jak cieply temp ok 75 cisnienie przy tej tem 3.8 bara po sciagnieciu pokrywy to powietrze wydistaje sie z kanalu lasek popychaczy od ssania co jest nie tak prisze o pomoc 
    • Przez kurtz
      Witajcie! Mam zamiar na dniach kupić pług co C-328, pług raczej na pewno dwuskibowy.
      Który z tych byście polecili? Z góry śliczne dzięki za pomoc.
      https://www.olx.pl/rolnictwo/maszyny-rolnicze/plugi/podkarpackie/?search[order]=filter_float_price%3Aasc

• Przez karol199012
      witam . planuje zmianę mostu z c328 na c330 ponieważ za każdym razem gdy chce podłączyć maszynę na przekaźnik np przewracarkę to ta łapie mi za zaczep co jest dość uciążliwe. ponoć można przerobić to na c330 co o tym sądzicie ?? gdzie coś takiego dostać w dobrej cenie  ?? nowe części przekraczają moje możliwości budżetowe niestety....
    • Przez pronarek
      mam pytanie czym sie róznią te ciagniki które napisałem w temacie wiem tylko że 325 i 328 mają inną os niż c-330 ale nie wiem która jest lepsza.
      Potrzebuje ciągniczek taki do opryskiwacza i na podwórko narazie robi to c-360 ale jak pomysle ze latem musze jej przd kazdym rwaniem pomidorów wlc jej konewke paliwa to mi zle a c-330 wydaje i sie ze z masztem sobie poradzi i mniej spali!!!!!!
    • Przez aero2
      Witam.
      Mam problem prawe przednie koło mi się rozkręca buja w Ursus C-330M to znaczy na razie chodzi ale jest przerwa w nim prawie 1 cm.
      Prawdopodobnie padło coś od orki bo ciągle ją robiłem przez 1,5 roku czy ktoś może powiedzieć co to za część trzeba wymienić kupić?