Skocz do zawartości
Pawel26

CX5000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel26    2

nowa seria 4 i 5 klawiszy czy zastąpi serie TC 5000 i czy bedzie produkowana w Polsce w Płocku?

Tc56    3

Nie TC zostaje choć w nim sa juz planowane tez zmiany , międzi innymi ma dostac kabinę od CSX. Wprowadzają serię CX5000, CX6000 oraz CX8000. Miejsze dwie serie mają zastąpić serię CSX która już wypada z produkcji. CX8000 to kontynuacja obecnej serii CX. We wszystkich tych modelach będę już nowe silniki z Ad Blue. Poniżej zamieszczam link opisujący nowości w kombajnach NH.

http://www.mechaman.nl/landbouwmechanisatie/home/nieuwsberichten/2010/december/spionagefoto-new-holland-cx6090-maaidorser/

Edytowano przez Tc56

Tak,nowe CX-y wchodzą na jesieni.Ale TC nie dostaje żadnej nowej kabiny,zmiany na 2011rok to obrotowa drabinka i kilka drobnych zmian w lifcie i to wszystko ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Tc56    3

Ja nie miałem na myśli tej nowej kabiny na sezon 2011- bo w Płocku nowosci na kolejny sezon zaczynaja montować od września roku poprzedzajacego. Nowa kabina to najprawdopodobniej 2012 rok ale do końca jeszcze nikt dokladnego terminu nie chce podać. Jeśli wprowadzą do niego tą kabine od CSX to będzie to najlepszy kombaj w swojej klasie- takie jest moje zdanie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

CX'y maja celować w JD W i T oraz Tucano i Lexiona? Jednym słowem dawny CSX7000 będzie wyglądał po ludzku. biggrin.gif Dodatkowo Avero zyska konkurenta w postaci czteroklawiszowego NH z serii CX5000. wink.gif Oj się ciekawie zrobi na rynku. rolleyes.gif

brzozak2    236

ciekawie to sie zrobilo w tamtym roku, jak weszly male rotory ze stajni claasa, mfa i case'a, klawiszami to sie nie ma co podniecac :P , oczywiscie jesli nie potrzeba zbierac slomy.

Pawel26    2

jeśli case z grupy agco i claas wprowadzi male kombajny z rotorem o mocy silnka 200 kM to naprawde bedzie ciekawie i jaka bedzie różnica ceny między tymi mocami silnika klawiszowy a rotor? to NH bedzie w tyle jak narazie to ma CR z 2 rotorami może już jest prototyp NH jedno rotorowy o mocy 200 kM kto wie?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

CR ma układ osiowy, tak jak Axial, a Tucano to hybryda. Wydaje mi się, że w kierunku hybryd będą się średnie kombajny rozwijać, z czasem hybrydę wyprze rotor, a hybryda wejdzie do maluchów. Mi najbardziej odpowiada układ hybrydowy, ponieważ łączy zalety niskiej energochłonności układu poprzecznego i wysokiej wydajności układu rotorowego. Niestety, ale chcąc skonstruować bardzo wydajne wytrząsacze, trzeba by zwiększyć znaczeni gabaryt kombajnu. Rotor ma do się siebie, że ma dużą powierzchnie separacji, w stosunku do objętości jaką zajmuje.

farmer6630    0

Warto dopłacać do kamer w New Hollandzie cx 2tyś zł czy lepiej samemu złożyć jakiś zestaw? Jeśli samemu to dlaczego i jaki lepszy bezprzewodowy czy przewodowy?

zetorus7441    1
Napisano (edytowany)

czy ktoś wie jaką wydajność ma cx 5090 i jak ustawiacie sita i wiatr. jeśli ma ktoś jakieś doświadczenie z tym kombajnem to prosił bym o odp.

Edytowano przez zetorus7441

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szy1993
      Kupował ktoś/ zamawiał dużego CX ? podzielicie się cenami ?
    • Przez Roser17
      Witam tak jak w temacie wyskakuje mi błąd E 15.05 w kombajnie New Holland Tc5060 wiecie o co moze chodzić?
    • Przez Globus
      Witam! Mam problem z silnikiem mercedesa om360, otóż gdy silnik jest gorący po pracy i chcę go odpalić to wogle nie kręci dodam że jak jest zimny to odpali za pierwszym razem. Co może być przyczyną?
      z góry dzięki pozdrawiam
    • Przez StachuDomaski
      witam kombajn spada z obrotow prosze o szybka odpowiedz bo trzeba kosić skosilem 2 zbiorniki jeczmienia jarego i spada z obrotow silnik przeciazenie nawet 130℅ silnika
    • Przez matrixowy
      Jakie macie opinie na temat kombajnu cx 6080 ile kosztuje +/- itp.