Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robert812

Węgierska przystawka do QQ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przystawka
robert812    51

Mam Bizona ZO56, kosze nim pszenicę i kukurydzę. Teraz chcę zmienić kombajn na jakiś nowszy, chciałbym jednak żeby przystawka do kukurydzy która pracowała z ZO56 pasowała do zakupionego przeze mnie kombajnu. Nie wiem tylko, do jakiego może pasować? Czy musze kupić ponownie Bizona? (nowszego), czy może inną markę która będzie współpracować z tą przystawką? Proszę o odpowiedzi...

MECHANIZATOR    156

najwidoczniej nie - kolego po pierwsze to nie piszemy posta pod postem

po drugie węgierska przystawka do qq robiona była na licencji Claasa więc pewnie i do starszych dominatorów by pasowała - przystawki mają to do siebie ze idzie je dostosować do róznych kombajnow kwestia tylko taka że bez interwencji ślusarza moze sie to nie udać

Wiadomość z agroFakt.pl

Aru    0

O ile się orientuję tam przystawka była mocowana na takich 2 okrągłych bolcach po obu stronach.

Wątpię byś znalazł odpowiedni kombajn podobny do Bizona, Nie wiem jak z gardzielą czy ci będzie idealnie nachodzić na ten kombajn co go sobie kupisz.

Jak chcesz to spróbuj jakieś przeróbki zrobić dla przystawki do qq niech ci ślusarz powiększy mocowania (te 2 bolce) i blachy jakieś przyspawaj do niej by z gardzielą pasowała.

robert812    51

Bizona już sprzedałem a przystawka została. Do jakiego kombajnu może pasować ta wegierska przystawka?

czacza    65

Klego, o jakiej przystawce mowisz, FKA 451, czy MFKA 4023? Bo są to typowe przystawki, ktore pracowały z Bizonami. Można je dopasować do starszych Claasów, nowszych Bizonów. Ja osobiscie polecam Ci Rekorda Z058/3, ktory był fabryczną wersją do kukuryszy, bądz też Bizona BS Z110, ktory jest wysmienity do zbioru kukurydzy, ponieważ omłot bębnowy jest najbardziej efektywny w kukurydzy. Z zagranicznych maszyn rzeczywicie można polecic Ci Claasa Dominatora, John Deera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować