Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

najpierw napisz jakiej mocy z czego masz zrobiony ciągniczek bo ja np mam z Sa 7KM i dwie przyczepki jedna do drzewa "kłonnicówke" a drugą dwukółkę obie musiałem tak zrobić by dociążały tył ciągniczka by lepiej ciągnął jutro zrobie zdjęcie wstawie do mojej galeri jak chcesz to zdjęcie z pługiem do niego bo przerobiłem go troszke zawieszenie dałem na środek ramy

pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v