Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Koledzy zrezygnowałem częściowo z ziemniaków ale jest taki problem że mam te 6 ha poplonów 3 pójdą pod ziemniaki a 3 mi zostanaą i planuję posiać rzepak jary powieccie czy to dobry pomysł i prosze podajcie mi srednie plony

Wiadomość z AgroFoto.pl

Opublikowano

Zresztą rzepak jary słabo się opłaca. Napisałem niecałe 2 tony ale równie dobrze może to być 1tona i jeszcze ta jakość. Lepiej posiej jęczmień i na jesień rzepak i będzie git :)

Opublikowano

Zresztą rzepak jary słabo się opłaca. Napisałem niecałe 2 tony ale równie dobrze może to być 1tona i jeszcze ta jakość. Lepiej posiej jęczmień i na jesień rzepak i będzie git :o

a jaką odmianę siałeść rzepaku jarego ?

Opublikowano

a co myślicie o przenicy jerej || ? co o niej wiecie?

 

nie jest głupia, 4 t można spokojnie wyciągnąć, szczególnie po ziemniakach, ale nie licz że będzie to konsumpcyjna, może być problem z jakością

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez zmfructsro
      Jesteśmy dostawcą handlowym i dystrybutorem hurtowym ponad 5000 ton oleju słonecznikowego, pakowanego w butelki 1L i 5L. Regularne dostawy, możliwość współpracy długoterminowej. Produkowany w Europie. Oferta dotyczy oleju słonecznikowego. Wszyscy zainteresowani klienci powinni skontaktować się z nami w celu uzyskania wyceny i dodatkowych informacji. W razie pytań prosimy o kontakt. Numer WhatsApp: +45 71 81 86 24


    • Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v