Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Czy jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć dlaczego w moim zetorze 8045 dzwignia od biegów I II i R (z lewej strony przy siedzieniu) ma inaczej ułożone biegi niż normalnie ??

normalna konfiguracja to

polowe do błotnika i do przodu, wsteczny do błotnika i do tyłu, szosowe do siedzenia i do tyłu.

a w moim zetorze

polowe do błotnika i do tyłu, wsteczny do siedzienia i do przodu , szosowe do siedzienia i do tyłu .

w sumie to nawet wygodniejsze ale dlaczego tak to jest zrobione ?? jakieś inne tryby czy coś ??

Wiadomość z agroFakt.pl

PAWKUB    1

Może to faktycznie źle ułożone zębatki, bo żaden zetor tak nie miał, a co do wygody to wsteczny do przodu to raczej niezbyt wygodne rozwiązanie.

wojtek1312    2

Może to zależeć też od tego jak jest przerobione bo normalnie to między nogami są przecież więc jak ktoś przerabiał to mogło tak powychodzić źle drążek ułożony?

wojtek1312    2

Ja w swoim mam w oryginale czyli między nogami i tak się zastanawiam czy zmieniać czy nie. Szczerze powiedziawszy to bardziej jestem za tym żeby zmienić i równocześnie się waham jak to się uda i zgra tak żeby dobrze było:)

wojtek1312    2

No właśnie nie bo muszę dospawać jeszcze kawałek do tego drążka co jest i puścić pod uchwytem od siedzenia. Przynajmniej mi się tak wydaje że tak to powinno być

najlepiej kup orginał :) czyli nowwego typu dzwignie i fest :) a jezeli nie chcesz sie puszczac w koszty ko ogkręć dzwignie i spróbuj ja przekrecic :) ale obawiam sie ze moze byc za krótka :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się