Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9a904ec047b9e7e2.jpg

fdb4fc6e75bd21a8.jpg

e21b85682ef6c362.jpg

cb140f8a715cd521.jpg

5472f57ab8b56d13.jpg

114d194a60cfde2e.jpg

 

Szczególowe informacje o produkcie Massey Ferguson 7260 AL-4 - Numer: E13341

 

Producent: Massey Ferguson

Model: 7260 AL-4

Rok produkcji: 2006

Godzin: 170

Elektryczny: 202 KW (275 Moc)

Rozmiar opon tylnych: 460/70 R24

Rozmiar opon: 650/75 R32

Szerokosc zespolu zniwnego (m): >9,0

 

 

Sprzet

Czterokolowy

Kabina

Klimatyzacja

Rozdrabniacz slomy

Rozrzutnik plew

wózek zespolu zniwnego

Wskaznik strat ziarna

Opublikowano

Trudno coś powiedziec o tej maszynie, bo mało kto ją na żywo widział. Ale chyba nie jest zła. skoro produkuje kombajny dla fendta. Tylko jest bardzo drogi :) (jak wszystkie maszyny rolnicze) Stkołosa podobno ma z 15 kombajnów mf chyba crea, ale nie jestem pewien :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez lesio321123
      Witam w Mf 6480 dynashift rozłącza jazdę gdy ciągnik się nagrzeje ciśnienie pozostaje 17bar na wszystkim kody błędów 218 i 222
      mial ktoś podobny przypadek czujnik dźwigni zmiany biegów wymieniony 


    • Przez Rolnik8888
      Witam mam problem z podnośnikiem mianowicie świeca się dwie diody jak na zdjęciu podnośnik nie reaguje ani na podnoszenie ani na opuszczanie od czego zacząć ciągnik MF 5455

    • Przez kapel22
      Witam mam masseya fergusona 6465 silnik perkins przekładnia dyna 6 2005r 
      Problem polega na tym że rewers szarpie był u mnie jeden mechanik nie pomógł drugi powiedział aby zakupić nowy elektro zawór co zrobiłem założyłem go nadal nic nie pomogło może jest delikatnie lepiej ale to nadal nie to jak powinno być ciągnik na ogół nie chce przejść kalibracji wyświetla się błąd t2.13 rozmawiałem z jeszce jednym mechanikiem który powiedział że może podjąć się próby wymuszenia w jakiś sposób tej kalibracji ale powiedział że miał takie przypadki ze przekładnia po tym wymagała remontu nie wiem co teraz robić czy ryzykować czy ktoś wie co zrobić aby ten błąd zniknął czy ściągać tego mechanika i najwyżej zrobić remont przekładni czy pozbyć się tego ciągnika 
    • Przez zbyszekku
      dotyczy mf 6160 ale ten zawór występuje w większości chyba MFow z tych lat

      Mam taki objaw ze jak traktor postoi to olej spływa i zapowietrza się sprzęgło i hamulce.
      Do pompek hamulcowych idzie przezroczysty przewód i widać ze jest pusty bez oleju
      podejrzewam zaworki zwrotne albo jakąś nieszczelność i ciągnie powietrze
      kiedyś musiał postać 2 tygodnie żeby się zapowietrzył a teraz to juz kilka godzin wystarczy
      i teraz pytanie na schemacie są 2 zawory zwrotne poz 2 i poz 18
      18 jest nierozbieralny i wg serwisówki on odpowiada za 0.7 bara do odpowietrzania pompek
      2 to chyba 5 bar na chłodnicę ale tez możne spuścić olej w powrót

      17 bar jest poprawne wszystko co ma działać działa 

      tylko na postoju to spływanie oleju 
      ktoś się spotkał z takim objawem i wie co to za przyczyna?
      gdzie szukać?

    • Przez chrap17
      Witam wszyskich..
      Może głupie pytanie, ale potrzebuje pomocy w lokalizacji odmy olejowej w Massey Ferguson 6140 rok 1997.
      W pokrywie zaworów jest tylko weżyk który schodzi na doł ciagnika i tyle.. 
      Pytam dlatego że mam objawy zapchanej odmy..
      Silnik po kapitalnym remoncie i wypluwa mi olej uszczelka z przodu pokrywy rozrządu.. tak jakby cisnienie sie tworzyło w komorze korbowej. 
      Szukam jakiej kolwiek przyczyny. Może ktoś z was miał podobny problem..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v