Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daro85

leasing

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daro85    0

mam pytanie czy można używany ciągnik wziąć w leasing ponieważ mój kumpel brał w leasing 2 letni kombajn

qazi    58

można, wszystko zależy gdzie ten leasing będziesz brał

Daro85    0

można, wszystko zależy gdzie ten leasing będziesz brał

a gdzie mi polecasz wziąść ?

Wiadomość z agroFakt.pl

adas323    2

można i przeważnie jest tak, że wiek maszyny i okres spłat nie może przekraczać 7 lat. Firmy leasingowe to wszystkie prawie takie same, my korzystaliśmy z BNP Paribas, siemens finance...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gucio913
      Witam chcę kupić ciągnik do ciągniecia tandem lub tridem samego ładunku 20-25 ton interesuje mnie prędkość min 50km/h lub wiecej niskie spalanie cena ok 130 tys netto i mała awaryjność musi też mieć amortyzację przedniej osi i moze ale nie musi mieć amortyzację kabity moc myslę min 200KM do nawet ponad 300KM nie interesuje mnie jcb fastrak.
    • Przez Areeckii
      Witam tak jak w tytule stoję przed wyborem ciągnika z grupy CNH. New Holland T4.85 i Case Farmall C85. Cena New Hollanda 150netto Case 145netto. ( obie ceny bez negocjacji) Identyczne wyposażenie w obu tych ciągnikach tj. rewers elektorhyd, mokre sprzęgło, półbieg, klima, szyberdach, fotel penum, 6 par hydrauliki. Który według was byłby lepszym wyborem? A może macie jakieś inne propozycje na pomocnika do gospodarstawa 50ha. Główna Valtra N111e. Pomocnik pracował by z opryskiwaczem, siewnikiem nawozów, rozrzutnikiem, prasą belującą, beczkowozem, broną łąkową. 
    • Przez Stefanc~360
      Witam chcę zakupic nowy ciągnik mianowice mysle nad nowym case farmall a 115 i nie wiem czy to dobry wybor ma on za zadanie jako głowny koń pociągowy ma zastąpic starego case international 844xl 80km jakies opinie posiadaczy chcę się dowiedzieć konkretnie o tym case a nie typu ja posiadam jd i kupuj bo najlepszy, będę wdzięczy za wyrozumiałosc pozdrawiam
    • Przez Mateusz1997
      Witam jak sie sprawuje deutz fahr 420 ttv...w pracy..jak go oceniacie? Z góry dzięki za odpowiedz?
    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje