deyu

Elektromagnes

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zorzyk2    51

Może masz uszkodzony przewód sterujący włącznikiem. Weź kawałek przewodu i połącz krótkotrwale gruby zacisk z tym na włączniku. Jeśli zadziałał, to przewód do sprawdzenia ,jesli dalej cyka i nie włacza rozrusznika, to włącznik do wymiany(podpalone zwory). Najbardziej wiarygodne będzie obserwowanie jego działania przy wymontowanym rozruszniku. Podłączasz masę i przewód prądowy na zacisk włącznika, co powinno spowodować pełne wysunięcie sprzęgiełka. Jeśli przewód prądowy (+)podłączysz do dużego zacisku rozrusznika i dodatkowo zewrzesz z zaciskiem na włączniku, to sprzęgiełko po wysunięciu się powinno zacząć obracać się - rozrusznik pracuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    51

Tak, ten cienki przewód. Jeśli na krótko pali bez problemu, to najczęściej wina spadku napięcia na linii przycisk - włącznik elektromagnetyczny. Podłącz tymczasowo nowy przewód od włącznika do przycisku i spróbuj. Jeśli zadziała to wymień ten przewód, jeśli nie - winny przycisk.

dawid199303    14
Co jest nie tak bo rozrusznik kupiony nowy teraz ma ok 5 miesięcy, na starterze odpala to się zawiesi i kręci ale taki zamulony ledwo co, jak zrobiłem na krótko plus załączyłem z wejściem od starteru na elektromagnesie to też się zawiesza i kręci powoli, aku daje dobry prąd

asharot    219

Albo kupiłeś chiński rozrusznik R11, albo słaba masa, albo słabe akumulatory, albo masz kiepski wyłącznik masy.Podepnij równolegle dobry aku 12V i wtedy zobacz.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

dawid199303    14
Winny był rozrusznik tak jak napisałeś chiński i szczotki zjechane jedna się rozleciala i tylna płytka wypalona

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartekm66
      witam
      mam problem z obrotomierzem - licznikiem motogodzin w moim zetorze 7045
      otóż obroty wskazuje normalnie ale motogodziny to różnie czsami potrafi "zaciąc się"i nie pracowac przez 10 i wiecej godzin a czasami kręci jak szalony
      czy jest to wina samego licznika czy tez może pradniczki przy silniku
      miał ktos taki przypadek ???
    • Przez KamilTeamTV
      Witam mam problem. Mianowicie nie gasną mi pozycje na błotnikach i z tyłu. Sprawdzałem bezpieczniki jak umiałem, stacyjke i nadal.. Może pomyliłem gdzieś kable ale próbowałem wszrstkiego. Na polu 1 mam tylko długie z przodu, dalej świeci tylko prawa lampa. Jedyne co powoduje wyłączenie pozycji to wyjęcie kluczyka. Proszę o pomoc. 
    • Przez center
      Mam problem ze wzsakazniem zegara od Ciśnienia powietrza w pneumatyce gdyż cały czas po właczeniu stacyjki wskazuje maxa... nie wiem co mu sie stało przepatrzyłem przewody i nic nie znalazłem zwarcia. Jak sprawdzić zegar a jak czujnik? Który czujnik tam koło akumulatora to od tego Cisnienia? Ktoś wie przy zegarze od czego który kabelek jest a moze jak to działa ustrojstwo ? Pozdro
    • Przez pawelek116a
      Witam!
      Chciałbym założyć w swoim zetorze 7011, Lampy robocze na dach, dwie z przodu i jedna z tyłu. Pytanie moje polega na tym czy przy tej mocy nie było by zbyt duże obciążenie dla akumulatora. Nie chciałbym go rozwalić. Jeszcze jedno pytanie czy mógłby ktoś podpowiedzieć z kąd wziąć zasilanie i jak podłączyć bezpieczniki itp.
      Tutaj daje linki do tych lamp:
      Ta z tyłu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-halogen-126w-42x3w-12-24v-cree-i5921450319.html
      A te z przodu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-robocza-halogen-72w-7200lm-hit-i6080540239.html

zeto
    • Przez Majjdann
      Cześć mam problem niemam wogle nawiewu w moim Zetorku ani zimnego ani ciepłego sprawdzałem bezpieczniki są wporządku podpięte jest wszystko. Co może być przyczyną spalona nagrzewnica albo dmuchawa czy może to być coś innego prosze o pomoc .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.