Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rambo

opinia uzytkownika na temat pluga

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rambo    0

WItam interesuje mnie kupno pługa obrotowego i mam takiego na oku u handlarza oto link : http://moto.allegro.pl/kuhn-4-skiby-obrotka-i1245524700.html

Co o nim sadzicie? Jakia on ma szerokosc robocza i czy ma przestawianie szerokosci a jak tak to jak? warto kupowac taki plóg czy lepiej rozejzec sie za kvernelandem? Napiszcie prosze wszystko co o nim wiecie. plóg chodzil by z ciagnikiem ursus 1634 na ciezkich glebach II, III klasa nieraz na glinie. z góry dziekuje za pomoc. pozdrawiam

Znajomy ma nowego KUHN-a i miałem okazje troszkę u niego poorać muszę powiedzieć ze orze dość ładnie jest lekki i zetor 120KM chodził z nim bez problemu na ziemni III , IV klasy:) Jedynym mankamentem jest cena części zamiennych które są najdroższe ze wszystkich marek dostępnych na rynku opieram tu się na gazecie top technika bodajże tam kiedyś było wszystko wypisane o kilku modelach wraz z kosztami "remontu". Bylem dziś u pobliskiego dilera UNII i muszę powiedzieć ze nasze pługi aż tak tragicznie nie odstają od zachodnich niby o niebo lepszych... widziałem jak orzą i różnicy wielkiej nie ma a nowy IBIS LS kosztował 31tyś brutto a IBIS XLS chyba 36tyś brutto.... nowy KUHN odpowiednik IBISA LS mojego znajomego kosztował niecałe 60 tyś zł z tym ze mial siłownik wspomagający obrót chyba 3-4 tys się dopłaca za taki... i to chyba tyle:)

rambo    0

u mnie u dilera nowy kuhn na zabezpieczeniach srubowcyh, sruby rozrywane kosztuje 31tys netto 4 obrotka a tu u tego handlarza jest na hydraulice a zawsze troche by sie utargowalo. mógl by ktos cos powiedziec o szerokosci orki

Wiadomość z agroFakt.pl

Na fotach nie widać za dobrze jak się reguluje ale jest nr kontaktowy zawsze można zadzwonić i się dopytać<_< na zabezpieczenia śrubowe zawsze pługi są sporo tańsze...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

• Przez Piotr190497
      Witam. Mam na oku pług  kverneland em 100 trójka na resorze i w ładnym stanie. Łatwo jest zdemontować resory ponieważ mam dużo kamieni a w nim jest po 8 resorów  a dla mnie by wystarczyły standardowe po 5 piór. Jak  w nim ustawić skibe np z 40 na 45 cm bo nie wiem jak się przestawia.  I ogólnie jak orzą te pługi (lekko czy ciężko) i kryją jakie są wasze opinie na temat tego pługa. I czy ciągnik o mocy da rade z nim o mocy 95 km a gleby są lekkie.
    • Przez danio730920
      Witam.
      Czy wycieraliście jakos farbe z odkladnic w nowych pługach? Czy lepiej tego nie robić?
    • Przez kabaczek89
      chce kupic plug 3 obrotowa prawdopodobnie na kolku bo lekkie gleby i nie mam az tak duzo kamieni, co wybrac akpil czy agromasz? moze jednak lepiej dolozyc i kupic na resorze? okolo 20 hektarow bede tym plugiem obrabial
    • Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.