Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Dzień dobry wszystkim jestem szczęśliwym posiadaczem od tamtego roku opryskiwacza Hardi master 1000litrow 15 metrów belka i mam do niego sterownik do kontroli sekcji oraz ciśnienia 5 sekcji

Chcialbym sie was zapytać czy jest możliwość dołożenia do tego opryskiwacza sterownika hc5500? Chodzi mi o to żeby ustawić daną dawkę w litrach i mieć wgląd w

IMG_5918.jpeg

  • Root Admin
Opublikowano

Możliwość jest, ale...

Tu nie masz przepływomierza, a to przepływomierz jest najbardziej potrzebny do regulacji dawki. Musisz więc dokupić przepływomierz i dowolny sterownik, po co od razy 5500? Chyba ze taki już masz.

Opublikowano
26 minut temu, yacenty napisał(a):

Możliwość jest, ale...

Tu nie masz przepływomierza, a to przepływomierz jest najbardziej potrzebny do regulacji dawki. Musisz więc dokupić przepływomierz i dowolny sterownik, po co od razy 5500? Chyba ze taki już masz.

Przepływomierz to koszt jakieś 1500 zł?

a sterownik taki po prostu widziałem przy innych opryskiwaczach jakiś pomysł na inny sterownik bo ja za bardzo się nie znam 

  • Root Admin
Opublikowano

Ale musisz się na kombinować. Przepływomierz hardi dużo więcej.

Przelec olx

Potrzebujesz przepływomierz sterownik i czujnik prędkości.

Ja bym to sprzedał i kupił coś nowego na aragu 

Opublikowano
58 minut temu, yacenty napisał(a):

Ale musisz się na kombinować. Przepływomierz hardi dużo więcej.

Przelec olx

Potrzebujesz przepływomierz sterownik i czujnik prędkości.

Ja bym to sprzedał i kupił coś nowego na aragu 

No tak tylko nowszy na aragu to trzeba się liczyć z dużo większą kwota jak za tego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Vril
      Witam,
      Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.
       
      Znalazłem takie oferty:
       
      Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto
       
      Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto
       
      Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto
       
      Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.
       
      Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla
       
      nikt nic nie poradzi ?
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Szukam opinii na temat opryskiwacza Evrard Meteor 3000L. Szukam takiego i może ktoś użytkuje taki sprzęt. Na co zwrócić uwagę przy kupnie? Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez kogucikrtg
      Jaki polecacie i dlaczego nowy opryskiwacz na 40ha? Raczej premium. 1000-1300 litrów, belka 18 metrów. Nawigacja, elektronika, rolnictwo precyzyjne.  
    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez piotr2801
      Witam. Czy posiada ktoś instrukcje w języku polskim do tego sterownika opryskiwacza. Jeśli tak to prosiłbym na meila
      [email protected]
      Z góry dziękuję za pomoc. 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v