Skocz do zawartości
Igor89

Opony do Agrofarma 410

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
Igor89    12

Mam do was pytanie czy jest sens brać szersze opony do tego ciągnika, czyli 420/70 r24 i 480/70 r34? Przypomne że standart to 380 i 420,mnie się wydaje że troche za wąskie.Mam już w proximie przód 340 i 460 to są zdecydowanie za wąskie, przeważnie przód mi wpada na mokrym terenie.

Ferdek07    62

ja dobrałem te 420 i 480 bardzo polecam jedyny minus to to że ciągnik jest szeroki z przodu nie wiem czy jest na felgach szerzej rozstawiany czy nie do tych kół ale jest szeroko około 2,3m tak ogólnie mierząc więc w bramy wjazd do garaży czy na wąskich leśnych drogach z dużą przyczepą jest ciasnawo ale trakcja super w łąkach torfowych bajka, ale na te koła kilka km więcej by się zdało, do błota na wiosnę nic szczególnego bo pójść pujdzie ale koleiny po 60cm szerokie zostaną i tyle, także do łąk bardzo polecam do pola mniejze znaczenie

1000 mtg i nigdy się nie utopiłem, a gościu co ma agrofarma z turem na standardowych często topi się z belarką :blink:

jaro    163

Ja mam 340 i 420 bardzo podmokłe łąki i nigdy się nie utopiłem-ludzie przeceniają znaczenie szerokości kół w ciągniku a niedoceniają owej szerokości w sprzęcie towarzyszącym-u mnie standardowy widok to coś na extra szerokich kołach a z tyłu przyczepka na kółkach 8.25/20" :blink: -druga sprawa że są opony i opony (mam Goodyeara )

Wiadomość z agroFakt.pl

Igor89    12

To będzie ciągnik do kosiarki,belarki,rozrzutnika,przyczepy samozbierającej,beczki i wszystkiego oprucz orki i ładowacza (do tego będzie proxima),więc do takich żeczy chyba się przydadzą szersze opony głównie na mokrych łąkach.A ile trzeba wogóle dopłacić za te opony?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się