Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam problem, przyczepa podłączona jest do układu jednoobwodowego ciągnika. Nabija butlę tylko nie odcina powietrza i teraz nie wiem w czym może tkwić problem .

Mam zawór hamowania, zawór hamulca przyczepy zdj. poniżej. bez elektrozaworu pneumatyki. 

Jak to w nim działa? Czy to może być wina czujnika hamowania przy pedale? Hamulce w ciągniku są 

a12.PNG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Mariusz1mar
      Z jaką siła dokręcić panewki korbowodowe case 1055
    • Przez Artemis
      Witam, posiadam Case 5140 i mam z nim problemy. 
      Pierwszy to prawdopodobnie zapowietrzony lewy hamulec, pedał po rozłączeniu wpada w podłogę a ciągnik dalej jedzie, prawa strona działa dobrze . Nigdzie nie mogę znaleźć odpowietrznika.
      Drugi problem dotyczy się też układu hamulcowego, gdy odłączę wężyk od zbiorniczka przy pompach hamulcowych na włączonym silniku nie leci tam olej, z tego co się orientuje olej wpływa tam z chłodnicy olejowej.  
      Może ktoś miał podobne problemy z tym ciągnikiem i wie jak można to naprawić.  
       
    • Przez DawidK8441
      Witam
      Mam problem z casem cx90 1999r. Nie działa mi półbieg, nie mogę wylaczyc przedniego napędu. Przy naciskaniu przycisków słychac cykanie przekazników lecz nic poza tym. Traktor zakupiłem już w tym stanie wiec jego przeszłości nie znam. Po zdjęciu podlogi znalazłem jeden przekaźnik na który napiecie nie dochodzi, po podaniu mu prądu też bez rezultatów. Mógłby mnie ktos pokierować co dalej robic i gdzie szukac przyczyny czy też pozostałych cewek.
      Pozdrawiam 
      f3376c16-67ef-4c92-8201-8aed282f1249.jfif
    • Przez Konstanty
      Proszę o podpowiedź co tu dalej sprawdzać. Sprawdziłem ciśnienie spoczynkowe (tzw.low stand-by pressure) na złączu diagnostycznym kompensatora pompy hydraulicznej i wynosi ono ok. 50bar. Ciśnienie to powinno rosnąć przy uruchomieniu elementów układu hydraulicznego a nie rośnie. Zaczęło sie od tego, że ciągnik przestał skręcać. 
      z góry dziękuję za pomoc. 
       
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v