Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Deutz1    0

Witam.

Czy ktoś wie jakie są oryginalne rozmiary opon do 3080 w moim tył jest 18,4x38 w innym 16,9x38 a przód w obu 13.6x28

mariusz(ZDUN)    195

18,4 powinien mieć 14,9 chyba że 18,4 jest na niższym profilu 70 a 16,9 ma 13,6 w pelnym 85

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

pablo21    26

Kombinacje sa 2 w oryginale czyli 18.4 R38 tył i 14.9 R28 przód

16.9 R38 tył i 13.6 R28 przód

No i do tego dochodza jeszcze szersze zamienniki tych opon o nizszym profilu czyli naprzykład 18,4 to 520/70 a 14.9 to 420/70 a 16.9 to 480/70 chyba.

Jak gdzies sie pomyliłem to poprawcie jak cos B)

masseyf30    60

Witam. Ja mam w moim MF 3095 opony tył: 16.9 R38 a przód: 13.9 R28. Przeglądałem strony odnośnie danych technicznych i tam wszędzie jest że on ma mieć opony tył: 18.4 R38 a przód 14.9 R28. Czy tak też może być. I czy moge założyć do niego te większe rozmiary?? Czy raczej nie bo może coś w układzie napędowym sypnąć??

pielu    0

ja mam tyl 480/70 a przod 380/70 ale co z tego jak ma zaparcie to 1 na B na zajacu niema sily obrucic czterech na raz

napiszcie prosze czy wasze 3080 na tym biegu potrafi kopac sie na przyklad z plugiem i nie zejsc z obrotow skrzynia vmax 30km/h

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jarek22B
      Z jakimi oponami brać NH T5050 (96 KM)?

W standardzie są:
      tył – 420/70R/34
      przód – 340/70R/24

Wydają mi się one stanowczo za wąskie jak do tego modelu. NH TD5050 który jest lżejszy blisko 0,5 tony i ma z konia lub 2 mniej ma ogumienie 480 tył i 360 przód. Jest to dla mnie nie zrozumiałe!!!

Dodatkowo przedstawiciel z którym rozmawiałem o zakupie ciągnika za szersze ogumienie liczy mi ok. 8 tys. Tłumaczy to że mają preferowane jakieś linie odnośnie sprzedaży, przy której mogą zaoferować najlepszą cenę. I tak wychodzi że T5050 z szerszym ogumieniem wychodzi prawie w cenie T5060 (106 KM), na który może bym się i zdecydował jakbym we wniosku nie ograniczył się do ciągnika o mocy do 100 KM.
    • Przez Kubek95
      Witam, nie wiem czy był już taki temat, ale nie mogłem znaleźć więc zakładam nowy. Potrzebuję pomocy w doborze opon na przednia os przy John Deere 3140, chodzi o to że mam opony z tyłu o rozmiarze 520/70/38, są one w bardzo ładnym stanie, natomiast na osi przedniej są już lyse, aktualnie założone są tam opony 380/70/28, teraz pytanie, czy jeżeli te opony zamienił bym na 14.9/28, to czy coś by się stało? Słyszałem że opony muszą się jakimiś proporcjami zgrywac z tylna osią, jeżeli mamy przedni napęd, teraz pytanie, czy jest ktoś kto umie wyliczyć, jakie opony powinienem mieć na przedniej osi jeżeli mam z tyłu 520/70/38? Bardzo bym prosił o pomoc. 
      (ciągnik przyszedł z Francji i takie opony już były w nim założone.) 
      Pozdrawiam. 
    • Przez Bartek2997
      Witam
      Posiadam ciągnik MF 3060 i planuję wymianę przednich opon. Wiem że orginalnie przychodzą do niego 13.6-24 lub 380-70 r24. Jakie najszersze opony można do niego dać na przód? Bo mam do kupienia w dobrej cenie Radialne 460x70 R24 i zastanawiam sie czy nadały by się do mojego?
    • Przez kewin123
      Czy warto dopłacic ok 3 tys za większe koła to jest 28 przód i  38 tył   do claasa ariona 420  zamówiony jast na felgach 24 i 34 szerokosc w obu wersjach 440 przod i 540 tył prace  duzo z ładowaczem plus  oczywiscie  transport  uprawa POZDRAWIAM
    • Przez turion23
      Mam na sprzedaż dwie nowe opony marki Alliance.Opony sa delikatnie uszkodzone z boku.Dla zainteresowanych moge fotki podeslac.cena za komplet 3600zl.odbior najlepiej osobisty na podlasiu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.