Ceemacki

Błąd 4A hydro speed sensor df 1160 ttv

Polecane posty

Ceemacki    0

Panowie po około 30 minutach jazdy wywala błąd 

4A hydrostatic speed sensor oraz TC speed signal plausible fail.

Traktor po tym wpada w tryb awaryjny  i nie da się nim ruszyć. Po ostygnieciu ciganika można znowu nim jeździć  . O co chodzi może ktoś miał taki problem . ??

20240615_074033.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez petroszz
      Witam
      Mam problem z klmatyzacją, mianowicie po nabiciu ciągle się załącza i rozłącza. natomiast wiatraki na chłodnicy nie załączają sie by wychłodzić czynnik. Co może być tego przyczyną
    • Przez Deco1234
      Witam wszystkich. Mam problem z moim DF Agrotron 85 MK1 mianowicie jak nacisnę hamulec to DF staje w miejscu. Niestety po tym zabiegu ciągnik nie ruszy blokuje się hamulec. Układ jaki jest zastosowany w tym ciągniku to hydrauliczny. Układ odpowietrzony tzw wzmacniacze siły hamowania rozebrane wyczyszczone wszystkie gumki oringi miękkie i nie popękane wszystko lekko chodzi.
      Jeszcze znalazłem w serwisowe ustawienie siły hamowania niestety nie rozumiem jak mam ustawić pedałem ciśnienie w układzie na 9bar

Zaczynam tracić pomysły. Ktoś miał taki problem??? Proszę o pomoc.

• Przez RadosławGarbacz
      Dzień dobry.
      Posiadam Deutz 5506D. Hydraulika na jednej pompie, zbiornik plynu hydraulicznego w podnosniku (nie bierze oleju ze skrzyni). Robie hydraulike na nowo. Jest nowa pompa o zwiekszonym wydatku. Moje pytanie jak i gdzie wpiąć orbitrol typu cn. Mój orbitrol ma 100cm wydatku. Silownik dwustronny z zestawu do c360. W tej chwili dalem poprostu trojnik na przewodzie wysokiego cisnienia i podlaczylem to do orbitrola, oraz trojnik na przewodzie gdzie pompa ciągnie płyn ze zbiornika. I w takim ukladzie nie ma wspomagania, jest jednakowy opor kierownicy czy silnik chodzi czy nie.
      Ramiona tuza działają. Jestem pewien że orbitol jest źle podłączony. Bardzo proszę o wskazówki co jest źle i jak powinno być.
      Dodam że w ukladzie bedzie jeszcze rozdzielacz i dalej przez tulejke ciśnieniową przewód do oryginalnego rozdzielacza/podnosnika tuz.
      Jeśli nie podalem wszystkich istotnych informacji to proszę pytajcie, napiszę.
      Pozdrawiam 
      Radosław.
    • Przez domel27
      Witam. Dziś nabiałem klime i zakuwalem jeden wąż. Klima się załącza ale słabo dmucha niskie ciśnienie pokazywalo na maszynie od klimy. Przewody od klimy oba ciepłe a jeden powinien być zimny. Co może być za przyczyna. 
    • Przez Kysiu11
      Witam posiadam od niedawna ciągnik Same Saturno 80 i chciał bym zalożyć tura czy ma ktoś może zalożony ,jakieś zdjęcia 
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj