Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kombajnista2009

Nakładki na błotniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Nakładki

Wiatam tym razem potrzebuję informacji na temat nakładek na tylnie błotniki do ciężkiego ursusa na rozszerzonych kołach widziałem takie nakładki w sąsiedniej wsi oraz na filmiku z PRH Stawica.

Jeśli ktoś posiada takie cudo na sprzedaż proszę o kontakt.

FINN    1032

a poco kupowac nakładki.. ja mam w swojej 1224 (zerknij do galerii) nakładki na błotniki zrobione ze zwykłego szerokiego na 30cm pasa transpmisyjnego.. i juz pare razy zdało egzamin, bo jak sie gdzieś zachaczą to guma sie nagina we wszystkie strony... i ani razu ich nie urwałem a mam je ładne pare lat.. a widziałem nakładki robione z blachy, ale były juz kilkakrotnie prostowane... tylko jest jeden problem bo nie moge znaleść takiego pasa, bo chcem zrobic takie w 914... B)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karuś
      Parę lat temu ukręciła mi się linka w przekładni licznika. Kupiłem nową linkę i przekładnie licznika. Założyłem mając nadzieję, że wszystko będzie działać, a tu niestety nie działa. Linka się nie urywa, tylko ten wałek od przekładni licznika. Problem dotyczy Ursusa 912.
    • Przez tata1
      Witam

Kupiłem nowy czujnik poziomu paliwa do baku w 914 i jak testowałem "na sucho" to ruch pływaka pokrywał się z ruchem wskazówki, ale jak założyłem do baku to chodzi jak chce, najczęśniej na pełnym dochodzi do 2/3 a pozatym to najczęściej 1/3, gdzie szukac przyczyny?
    • Przez akaku
      Jakie macie lusterka zewnętrzne w swoich Ursusach, bo jak wiadomo że ursusy mają kiepskie lusterka. Może macie jakoś przerobione je, jakieś inne uchwyty?
    • Przez Seba092000
      Witam mam pytanie kto mi odpowie bo widze przynajmniej dwa rodzaje błotników tylnych. Czy te krótkie to są jakieś orginały czy to jakaś przeróbka czy od jakiegoś innego traktora? Z góry dzięki za odpowiedzi

• Przez akaku
      Jakie macie w swoich Ursusach c385 uszczelki pomiędzy ramą od kabiny a dźwiami, bo ja tam nie mam żadnych i jest szpara

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.