Skocz do zawartości
janusz20

Landini alpine

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

janusz20    105

co sądzicie o tych ciągnikach bo myśle nad zakupem takiego jako pomocniczego o mocy 70km co powiecie w temacie silników YANMAR koszty eksploatacji awaryjność.

piotra    0

świetny koreański traktor górnej półki hahahaha :D serio to wszystko składane z czego innego takie niewiadomo co.... sąsiad ma to po roku użytkowania sprzedał go

rino    1

Nie znasz sie kolego @piotra na landinim i nie pisz ze skladany niewiadomo z czego bo to mf tylko ze niebieski.

Wiadomość z agroFakt.pl

janusz20    105

No mówią że skrzynia biegów CARRARO przedni napęd też EHR jak się nie myle BOSCH silnik YANMAR no to mi się wydaje być dobre zestawienie.

hubertuss    492

5h jeśli chodzi z wrotnośc i poręcznośc powinien byc bardzo dobry. Jeśli chodzi o widoczność do tyłu super chodzi mi oczywiście o zaczepy i zaraz za ciągnikiem. Zgadza się tam jest wiele podzespołów mf starszych modeli a silnik nie wiem czy nie perkins. Silnik jest perkinsa kabina i wnętrze bardzo podobne jak w serii 2400 którą mf przestal produkować 2 czy 3 lata temu.

janusz20    105

Chodzi mi o ciągnik małej mocy do warzyw praca przy opryskiwaczu i takie rożne duperele i do tego chyba takie wolnossące 70KM to świat i ludzie ciągnik z rewersem ma byc ale bez EHR bo w małym to nie przydatne tak bardzo.

ursus3502PL    2

polecam w 100% silniki yannmar mają najnizsze spalanie jakie moze byc , ciągnik jest bardzo wzrotny , dobrze wyciszony , komfort w srodku bardzo dobry , jezdzilem taki to nie w porownaniu do innych marek , malo awaryjny , @piotra a inne ciągniki nie są skladane ? a pozatym przedni most carraro , bosh to same znane firmy ktore w większosci ciągników są montowane , a pozatym to nie zadek koreanski ciągnim jest to ciagnik wloski przychodzący prosto z fabryki w calosci nie jest skladany w polsce

malkolm    23

a wiecie jak z cenami, bardzo podoba mi się ten traktorek, tyle że pewnie dużo droższy od case czy NH,

kiedyś przymierzałem się do NH t3000, one też mają silniki yanmar i bardzo je chwalili, (t3000=mistral, tylko inny odcień niebieskiego, produkowany przez landiniego dla NH)

Sprzedawca    0

cena nie jest az tak wygorowana patrząc na wyposarzenie itp

Cena nie jest zbyt duża, jak na taką klasę ciągnika. Silnik to oryginalny perkinks.

Cena nie jest zbyt duża, jak na taką klasę ciągnika. Silnik to oryginalny perkinks.

Przepraszam. Alpine ma japoński silnik.

ursus3502PL    2

silniki yanmar mają najmniejsze spalanie jakie może być , w ciagniku landini mistral jest silnik yanmara i ten ciągnik pobił swiatowy rekord w najmniejszym spalaniu , a jako pomocyniczy to alpine ten 70km nadaje sie jak żaden inny , cena nie wysoka a ciągnik z górnej półki jest

Didrzej    3

Zastanawiam się jaki ciągnik wybrać pomiędzy Landinim alpine 70 a NH t4 65, jeszcze nie dostałem pełnej oferty od delera landiniego tak że w tym momencie nie mam porównania cenowego, ale jeżeli chodzi o stronę techniczną, awaryjność, funcjonalność koszty eksploatacji itd... przedstawcie swoje opinie i czym to uzasadniacie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xxmariusz22
      Mój problem polega na tym, że średnio w miesiącu muszę dolewać ok 2 l. oleju do wspomagania. To duża ilość a nie zaobserwowałem żadnego wycieku, więc olej gdzieś musi wędrować, sprawdziłem stan oleju w skrzyni i okazało się, że jest go za dużo. W ciągniku jest jedna pompa od hydrauliki i wspomagania, czy dobrze przypuszczam, że pompa po prostu ma nieszczelność i wyrzuca mi olej ze wspomagania do skrzyni ?
    • Przez damianXXL
      Witam. Kupilismy dziś landini 6880 4x4. Proszę o jakies opisy wajh itp. głownie od strony lewej. Sprawdzaliśmy napęd i ciagne ale jak wyłaczć to tez ciagnie... o co chodzi? Na placu przed zakupem normalnie sie wyłaczył... kontrolka na desce sie zaświeca ze jest napęd a jak zgaśnie to to nie powinno byc a dalej jest załączony. Ktoś coś doradzi>? Temat ogólno- opisowy z zapznawaniem ciągnika
    • Przez pawelch
      Problem z olejem w skrzyni biegów.
      Problem jest taki, że olej ma kolor kawy z mlekiem, wygląda jak zawiesina, co robić?
    • Przez Lukasz2v51
      Wie ktoś może gdzie są jakieś serwisy LANDINI.
      Najlepiej woj. Lubelskie,Mazowieckie,Podkarpackie,Świetokrzyskie.
      Potrzebny jest mi serwis żeby przyjchał i podłączył ciągnik pod kompa.
      Jeśli ktoś wie prosił bym o jakieś namiary(nr tel. strona internetowa itp..)
      Z góry dzieki:)
    • Przez Ghibli_100
      Witam 
      mam problem z układem przedniego napędu . Przy skręcaniu w lewo lub w prawo lewe koło zrywa grunt przy wyłączonym napędzie.
      Obie opony są różnych firm i mają zużyty bieżnik w różnym stopniu. czy jest możliwe że się nie zgrywa mechanizm różnicowy ?
      Mam jeszcze problem z elektryką w ciągniku nie działaja mi tylnie i przednie światła robocze.czy może ktoś podesłać zdjecie skrzynki bezpieczników ?