ChiquitaB

vicon extra /kubota uszczelnienie

Polecane posty

ChiquitaB    793

Witam. Poci mi się olejem z dwóch pierwszych dysków. Rozbierał już to ktoś i uszczelniał? Jak do tego podejść? W katalogu tylko jakiś oring widać że jest. Kosiarka vicon extra 228/ kubota dm2028

20230619_162526.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TwisterTV
      Mam takie kosiarki na oku.
      https://www.olx.pl/d/oferta/kosiarka-bijakowa-wom-mulczer-rozdrabniacz-0-95-1-15-1-35-1-55-CID757-IDZLfb2.html
      https://www.olx.pl/d/oferta/nowa-kosiarka-bijakowa-ogrodowa-mulczer-noze-mlotki-CID628-IDZDLYQ.html
      https://www.olx.pl/d/oferta/mulczer-kosiarka-bijakowa-95cm-115cm-135cm-155cm-na-mlotkach-z-wom-CID757-IDZI797.html
       
      Jest ktoś w stanie powiedzieć o nich więcej? Czy są warte swojej ceny? 
       
      Tak dla określenia gdzie bym używał ich to na łąkach blisko lasu oraz w chaszczach.
    • Przez sinek
      Witam szukam kontaktu z osobami które posiadają i użytkują pokosówek forshint e303 z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez Kto162
      Witam serdecznie wszystkich tutaj. Mam dość nie typowe pytanie. Czy mając reduktor zębaty 1 : 20,3 albo 1:50 uda mi się napędzić kosiarka rotacyjna? WOM obroty minimalna wartość poniżej 540 w razie potrzeby mam większe reduktory i silniki. Ale pilnować muszę Prąd ampery. Wkrętarki akumulatorowe z biedronki mam na 30 Nm siła duża do uruchomienia sprzęgła. Silnik szeregowy ten 300W ma może 20Nm jak nie więcej. Bo ciężko jest go zatrzymać wirnik przed włączeniem i utrzymanie wirnika. Dlatego też stosuję silniki 260W i 300W na 250V AC max. DC 240V max. Jestem w budowie napędu kosiarki rotacyjnej za pomocą pasa wielorowkowego bo innego nie ma fajnego. Miękkie i gumowe... O dużej średnicy... 
    • Przez Wilkuu
      Cześć
       
      Chciałbym się dowiedzieć jaką kosiarkę najlepiej kupić, i z którą poradzi sobie poczciwy "ciapek". Mam zamiar kupić ją w sezonie zimowym, a od wiosny startować z hodowlą królików. Aktualnie przeglądając oferty wpadła mi w gust kosiarka Famarol słupsk 1,65m. Macie jakieś doświadczenia z nią? Potrzebuje niewielkiej kosiarki, skosić 50a łąki. Co do ceny max mogę wyłożyć na ten czas 2 tyś
    • Przez Mariuszjat
      Witam.
      Mam już słabe pękające tarcze, dyski, nożyk montowany na śrubę z nakrętką w kosiarce lely optimo. Zamówiłem na smarta nowy dysk do sprawdzenia z innego modelu o prawie identycznych wymiarach, montowany nożyk na bolec tak zwane szybka wymiana. 
      Ktoś robił taką podmiankę dysków, będzie pasowało jak wszystkie wymienię? bo przy przymierzaniu zauważyłem że nożyk będzie lekko niżej przy listwie tnącej ale nie dotyka listwy ani ten bolczyk jest jeszcze 3-4mm luzu do listwy, a jak wyjdzie w praktyce to chyba dopiero dowiem się wymienię wszystkie i sprawdzę przy koszeniu. Chyba że ktoś już taką podmiankę robił z innego modelu i ma obeznany temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj