beni226

Schemat elektryczny JD 1177hyd4

Polecane posty

beni226    0

Witam, potrzebuje schemat instalacji elektrycznej do 1177h4. W zamian mam ksiazke serwisowa to moglbym komus w zamian uzyczyc. 

beni226    0

Witam, mam instrukcje obsługi a tam nie ma schematu ale juz ogarnięta instrukcja serwisowa. Nie spodziewałem się że elektryka w tych modelach jest tak rozwinięta - troche tego jest do przeglądnięcia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus1634
      Jak sie sprawuja te JD, ma ktoś z was je, ile kosztuje i jakie ma wyposazenie?
    • Przez poderwa
      Tak jak w temacie jest problem po zimie z  załończaniem hedera.Dwa razy się udało włączyć,-teraz nic.Dodam że sprawdziłem te bezpieczniki i przekazniki które są w skrzynce przy silniku.Gdzie teraz szukać przyczyny ?
    • Przez roljan
      Jestem nowy na forum więc jeśli temat jest w złym miejscu to przepraszam. Witam wszystkich serdecznie. Mam problem, od kilku lat użytkuje kombajn wspomniany w tytule. Od tegorocznych żniw zaczęły się problemy. hill master przestał działać (nie można podnieść kombajnu na zawieszeniu), rura składa się i rozkłada tylko na pełnych obrotach bardzo powoli, młocarnia również uruchamia się dopiero przy pełnych obrotach (zawsze uruchamiała się na niższych obrotach), problem był również z podnoszeniem motowideł, nie ruszały nawet na pełnych obrotach chyba ,że jednocześnie wciskało się klawisz od podnoszenia podajnika pochyłego i od podnoszenia motowideł- wtedy podnosiło się je normalnie. Czy ktoś miał podobny problem? Może ktoś wie gdzie leży przyczyna lub gdzie jej szukać? dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi.
    • Przez lexus9333
      Nie działa mi regulacja zespołu żniwnego względem podłoza, ma ktoś jakiś motyw na to? Bezpiecznik ok.
      nastepna sprawa to klepisko nie chce się podnieść🤔
    • Przez Agri666
      Witam nabyłem ostatnio john deere 7700 power shift 19 biegow do przód 7 do tyłu.  Traktor opala lecz nie jedzie po wbiciu jazdy do przodu obojętnie jaki bieg traktor stoi słychać jednak ze biegi te się zmieniają po obciążeniu silnika po 5 sekundach sapala się pomarańczowa zębatka (mruga) pusta w środku co może być przyczyną braku jazdy 

• Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj