Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

mam problem, kupiłem cielaka LM i chudnie z tygodnia na tydzień, widziałem LM w oborze i nie było tam jerseya ,

ma 2 miesiace , nie kaszle , ma apetyt pije mleko z drożdzami , siano i troche musli je, zero objawów, na poczatku miał biegunke ze dwa razy po 3 dni, tak jak inne  , SM sie odbiły i jedzą  a on chudnie i żebra znać,

był zakolczykowany i ma otwór rozerwany lekko i troche zaropiałe - niedużo od 2 tygodni, polewany Rivanolem, Goi  mu się....CO MU JEST?  uciąć kolczyk , cos innego??

Edytowane przez GABBER85
Opublikowano

bo to pewno taki limuze..

na początek odrobacz. kolczyk zostaw.

Opublikowano
2 godziny temu, GABBER85 napisał:

mam problem, kupiłem cielaka LM i chudnie z tygodnia na tydzień, widziałem LM w oborze i nie było tam jerseya ,

ma 2 miesiace , nie kaszle , ma apetyt pije mleko z drożdzami , siano i troche musli je, zero objawów, na poczatku miał biegunke ze dwa razy po 3 dni, tak jak inne  , SM sie odbiły i jedzą  a on chudnie i żebra znać,

był zakolczykowany i ma otwór rozerwany lekko i troche zaropiałe - niedużo od 2 tygodni, polewany Rivanolem, Goi  mu się....CO MU JEST?  uciąć kolczyk , cos innego??

Odrobaczyłeś?

Opublikowano
9 godzin temu, GABBER85 napisał:

nigdy nie odrobaczałem [i robiły po 7-8metrów max 21miesiecy]

świetnie.

fajnie się podpowiada komuś, kto wie lepiej i wszystko.

Opublikowano

Też mam takiego, niby żre normalnie, przeżuwa, siano, słoma wysłodki kuku. Wpiernicza wszystko a żebra widać d*pa to same kości. Taki egzemplarz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v