Polecane posty

adanow    0

Witam zamówiłem ciągnik John Deere 5090M ,proszę was o opinie na temat tego ciągnika wady ,zalety ,ekonomia ,awaryjność .

Bialy8011    39

Z Twojej wypowiedzi brzmi to tak jakbyś wziął ślub i żony jeszcze nie znał. 

Takie rzeczy musisz przed wyborem zamówienia znać. John Deere kochał ropę 

• Like 1

Karol445    80

Skoro juz zamówiłeś to jak dostaniesz to sie sam dowiesz. A tak poza nawiasem zamówiłes ciągnik za kupę hajsu a nie znasz jego podstawowych cech? zalet? wad? Dziwny z Ciebie człowiek!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Już znam jeden przypadek, w którym dyferencjal w moście przednim się rozleciał po 50h

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mx_racer
      Witam mam nietypowe pytanie wymieniam olej w skrzyni w swoim JD 5100Ri w instrukcji jest napisane ze wchodzi 55l odkręciłem korki spustowe są dwa tak pisze w instrukcji wszystko niby okej olej leci ale zleciało mi raptem ze 30-35l mimi tego że był stan w ciągniku dodam ze ładowacz i ramiona podnośnika są opuszczone. O co może chodzić? Gdzie te 20l mimo stanu się zadziało?
    • Przez maniek0987
      Mam podłączony ładowacz czołowy do złącza power beyond, a teraz chcę przerobić żebym mógł do niego również podłączyć inne maszyny na load sensing. Dlatego muszę wymienić kawałek rurki na wąż, a wiem że to nie są typowe końcówki stosowane w wężach hydraulicznych i nigdzie nie mogę znaleźć jakie one są. Może ktoś z was również robił taką zmianę i jest mi w stanie pomóc?  Szukam także gniazd szybko złączy hydraulicznych według katalogu, które pasują do tego power beyonda, ale po wpisaniu numeru tego najmniejszego nie pokazuje go w żadnym sklepie (AL176812).
    • Przez Loczek2000
      Witam poszukuję właścicieli ciągników johndeere od modelu 6090 M do 6120 M, W celu zapytania się ile mocy wpisali wam w dowód rejestracyjny ciągnika.

• Przez Camry
      Witam w gałce zmiany biegów wyleciały przyciski ,czy to się kupuje osobno czy trzeba  całą gałkę. Może macie jakiś patent aby to naprawić. Przy okazji podpowiedzcie gdzie dostanę najtaniej , dzięki.

• Gość
      Przez Gość
      Witam, chciałabym zamontować do john deere 5r wolny spływ, potrzeby do rozrzutnika żeby hydraulika sie tak nie grzała, i moje pytanie brzmi czy mozna bezpośrednio podłączyć złączkę pod zawór power beyond pod krociec z oznaczeniem R bądź P czy lepiej pociągnąć dodatkowy waz i bezpośrednio do skrzyni. W skrzyni jest nakrętka na imbus. Rozrzutnik ma średnie zapotrzebowajie na wydajność hydrauliki. Dzięki za poradę. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj