Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba123456    0

Dzień dobry czy dał by sobie zetor forterra 11441 z broną wirową 3 metry i wałem packera i z siewnikiem amazone d8 3metry czy dał by radę ziemię bardzo ciężkie? 

sylwek23111    234

Słabo to widzę. Dźwignąć dźwignie, ale strasznie ciężko będzie miał. Do takiego zestawu miałem 120KM to robota szła tak sobie, ale jak zakupiłem 150 to idzie to wszystko płynnie. Z kolei jak zapiąłem 90KM, to była męczarnia, nie dość, zę płytko to często gasł jak coś ciężej było. 

rafal3939    117

sama brona bez siewnika 2.5m da rade 60 konnym robić? 

Wiadomość z agroFakt.pl

kellyq    167

A 2.5m brona do ciągnika 105KM pokroju U1014?

kellyq    167

Mam forszmita 105KM gabarytowo jak U1014

marekdron    11

Ja pracuję broną aktywną 2,5 metra z siewnikiem , ciągam to Valtrą 100km ,szału nie ma ale daje radę z prędkością 7-8km/h.

kellyq    167

To ja tyle na polowych biegach chyba nie wyciągam, to powinno być git

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez włodek
      Witajcie,
      Z racji że niestety nie śledzę jakoś mocno cen jak po prostu nie mam potrzeby bo nic akurat nie kupuję, mam do Was pytanie odnośnie cen nowych maszyn rolniczych. Jak wiadomo na przestrzeni ostatnich 2 lat, te ceny bardzo mocno podskoczyły do góry. Ale wiązało się to również z ceną stali. Teraz cena stali bardzo mocno spadła. Wiem bo akurat w zeszłym tygodniu kupowałem pół tony profili zamkniętych i jak jeszcze kilka miesięcy temu za te profile zapłacił bym 10zł za kilogram tak teraz płaciłem już tylko 6zł a w tym tygodniu cena jeszcze poszła w dół. Czy to jakoś przekłada się na ceny maszyn czy jeszcze tego nie widać? 
    • Przez damian19890527
      Renault ares 620 Rz jaki ma uciąg czy z przyczepa 12 t poradzi sobie transport w żniwa po polu

• Przez slavo666
      Witam
      Kilka talerzy w agregacie ma spory luz. Przypuszczam ze trzeba będzie dokręcić śruby łożyskowe. Robił ktoś klucz do tego
    • Przez MafiaPstrągowa
      Witam, mam pytanie, czy struny do wałka strunowego,  z blachy 3mm nie będą za słabe? W planach miało być na całym wale (2.1m) 6 tych kółek (blacha 5mm) z nacięciami pod struny, nie wiem czy te 3mm są wystarczające, ewentualnie czy zamiast palić nowe struny z blachy 4mm lepiej będzie dopalic 2 dodatkowe kółka, i w taki sposób wzmocnić konstrukcję, dodam że wałek będzie oczywiście dzielony na dwie części, A płaskowniki które są po obu końcach, i na środku na łożysko mam upalone z blachy 10mm.

• Przez ENDURAK91
      Zastanawiam się nad zakupem agregatu bezorkowego 3m  (grubera 10 łapowego) myślę nad agro-liftem.
      Na co zwrócić uwagę w tych agregatach, jakie polecacie, jakie zabezpieczenie, jaki wał itp.?
      Gleby średnie-lekkie, klasa. 1-4 czarnoziemy, gliny, piachy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj