Skocz do zawartości

Po odpaleniu nie wchodzi na obroty, gaśnie po chwili


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podczas prac polowych we Władku spadały obroty więc ciągnik wyłączyłem, bo pomyślałem że może kończy się paliwo. I faktycznie było go mało więc dolałem i próbowałem go odpalić ale bez skutku. Podpompowałem paliwo ręcznie bo pomyślałem że się zapowietrzył. Wtedy się odpalił ale po chwili obroty znowu spały i zgasł, nie wchodził w ogóle na wyższe obroty jakby miał za mało paliwa. Zaholowałem go na podwórko i zastanawiam się co może być przyczyną takiego stanu? co powinienem sprawdzić i jak? 

Opublikowano

wymien filtr paliwa bo moze zaciągnął syfu z dna zbiornika i dobrze po kolei odpowietrzyc uklad paliwowy filtry pompe i probowac odpalic a jak nie to pewnie sprawdzic trzeba wtryski i pompę u pompiarza nie wiem czego dzis ucza w tej szkole

Opublikowano (edytowane)

Sprawdz tez przewód od przelewu, może nie być widoczny wyciek paliwa, ale będzie zapowietrzać cały układ. O pompie i  wtryskach nie myśl narazie, na spokojnie przewody i filtry.

Edytowane przez ArturDomaski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez volvo
      Zakładał ktoś do Władka wentylator od ltz55, czyli od 4-cylindrowca?
    • Przez adam098
      Witam posiadam t25 z starego typu alternatorem brak ladowania,  co może być.  Jak założyć do niego nowszy alternator?
    • Przez Wielkinikt
      Witam odkrecily mi się śruby z blokady mechanizu roznnicowego a mianowicie 2 kolki 4 podkladki i 6 srub , i nie mam pojecia jak maja byc zalozone podkladki czy maja zaslaniac kolki i nachodzic na siebie czy tylko 2 na zaslonienie kolkow , czy nie ma to znaczenia i jeden chu jak to jest załozone 
      ps przepraszam za bledy 

    • Przez druidzlasu
      Witam. Zakupię oryginalny klucz do wykręcania wtryskiwaczy we władziu T-25A . Może ktoś ma na zbyciu .
    • Przez druidzlasu
      Witam. Zakupię oryginalny klucz do wykręcania wtryskiwaczy we władziu T-25A  . Może ktoś ma na zbyciu .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v