Rolnik_

Claas lexion 450

Polecane posty

Rolnik_    2

Witam wie ktoś może dlaczego zbiornik nie chce się otwierać?

Edytowano przez Rolnik_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fider    0

Najprawdopodobniej problem leży w przekaźniku w skrzyni rozdzielczej. Próbuj przyciskać guzik do skutku, aż w końcu załapie i otworzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

udało sie rozwiazac problem?


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal8323
      Witam.
       
      Mam problem z przyspieszaczem w Claas Dominator 96 , mianowicie nie trzyma zadanej prędkości tylko stopniowo zwalnia. Czy może ktoś mial podobny problem?  , lub wie gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Dawidcase885
      Witam ma ktoś może schemat jak powinny być założone napinacz gumowy  rurki hedera lub ma zdj jak wygląda po założeniu 
    • Przez pieniu2506
      Witam wszystkich . Może trochę temat odgrzewany ( kilka lat temu ktoś coś o tym pisał) , ale ktoś może się podzielić wiedzą jak to przerabiał na temat wariatora jazdy w claas dominator 86 - trzęsie kabiną w pewnym momencie przyspieszacza. Na co trzeba zwrócić uwagę jak będę rozbierał? Pas wymieniałem w tamtym roku . Czy nowy czy stary jest tak samo.
       
    • Przez simer
      Witam Panów mam problem z klimatyzacja w dominatorze 88, w zeszłym roku przyjechał mobilny gościu nabił układ czynnikiem i wszystko działało przez całe żniwa tylko ze sprężarka głośno chodziła (terkotała) no ale zniwa przekosiłem.W tym roku po uruchomieniu kombajnu okazało się ze znowu czynnik uciekł i postanowiłem nie wzywać juz takich "fachowców" co nabijają układ kasują prawie 1000zł i nie szukają nieszczelności. Dlatego załatwiłem sobie butlę z gazem i "wąchacza" i znalazłem nieszczelność okazało się ze czynnik ucieka na czujniku wysokiego ciśnienia na osuszaczu. Decyzja zapadła ze wymieniam osuszacz oba czujniki i sprężarkę bo stara była juz na wykończeniu.Pojechałem nabić układ do kolegi i wg  programu maszyny weszło 1550g czynnika i czy to jest aby nie za dużo?
      Bo po włączeniu dmuchawy i klimatyzacji cewka się nie załącza na pulpicie swieci czerwona kontrola z śniegiem,po podaniu 12v na krótko cewka się włącza i klima działa.Czy trzeba poprostu zmniejszyć ilość czynnika??
    • Przez sandrii
      jaką długość ma bagnet do oleju w claas consul? silnik Perkinsa 4 cylindrowy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj